Carth
110
Dwarf
Paladin
Carth
Szint: 110
Faj: Dwarf
Kaszt: Paladin
Nem: Male
Carth

Cárth -jelentkezése

HozzászólásSzerző: Carth » 2018.06.24. 23:47

Karakter Név: Cárth
Class: Paladin
Race: Dwarf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/cárth
- Előző Guild(ek): Öregfiúk
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Gábor

- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 24

- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Bloodscalpról transfereltem jobb mythic progress reményében. Bloodscalpon az egyetlen megmaradt Allis klánból kihoztuk a maximumot, de én szeretnék mégtöbbet elérni.

- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: BM hunter - jelenleg csak raider.io profilt tudok szolgáltatni, mert realm transfer miatt még armoryn nem látszik: https://raider.io/characters/eu/bloodscalp/Halálhörgö

- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: igen

- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?

- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?

- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: TBC-ben kezdtem eredetin, Karazhan-t tankoltam, WotLK-ban healerként Ulduart végigtoltam, WOD-ban főleg healerként játszottam, ám később áttértem tankolásra és HFC Mythic 5/13-ig jutottam, Legionben szintén tankként Antorus Mythic 2/11-ig jutottam el.

- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: HC Gul' dan és/vagy HC Kil'Jaeden - a stackelődő egyre erősebben ütő melee attackok és a fight hosszúsága.

- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Tankként single targeten maximálisan survival-re építek, AOE fightokon pedig damage kiosztásra és survival-re, de ez természetesen boss/fight függő, szóval nem tudok egyértelmű választ adni. Helyzethez alkalmazkodom.

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Pala tankként haste és mastery-re gyúrtam Legion alatt.

- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Nighthold Skorpryon-hoz és más multi-target bossokhoz a Last Defender-t használnám, Kil'Jaedenhez és más signle target bossokhoz viszont a Righteous Protectort.

- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: http://www.wowhead.com https://www.icy-veins.com

- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?

- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Erőssége: Nagyon jó survivability, self-heal, brutál dps aoe-ben Gyengesége: Nem igazán látok gyengeséget -talán az, hogy a többi tank casthoz képest kisebb health pool, bár ennek a karinak azt is kimaxoltam :D (jelenlegi single target gearben 12.1 milla)

- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: nincs

- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Wowos karrierem során a paladin összes specializációjával raideltem már. Igen, hajlandó vagyok ha muszáj.

- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: ASUS Z370 Killer SLI, i5 8600k, nvidia 1060gtx 6gb, 8gb DDR4 ram, 256gb ssd, 2TB hard drive. Kisebb atomreaktor szóval igen, alkalmas.

- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Láttam, hogy prot palára nincs nyitva jelentkezés, de azt is látom, hogy az utolsó frissítés 2015-ben volt. Ha lehet, mindenképp tankolni szeretnék.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Társaság
3. Loot
4. PVP
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): nincs

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Cárth -jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.06.25. 19:04

Az a helyzet, hogy tankok megvannak, ahogy jelenleg tudom. Vagyis én biztos, hogy maradok tank, így dps-ként lenne hely, vagy healerként.

Ráadásul ránéztem a karira és a 7.000 haste 971 ilvlben iszonyat gyenge úgy, hogy az a main stat prot palának.
Kép

Carth
110
Dwarf
Paladin
Carth
Carth

HozzászólásSzerző: Carth » 2018.06.25. 19:36

Stat ügyben armoryra hagyatkozni nem túl megbízható ugyanis most megnéztem, és 9500+ hastem van ráadásul jelenleg mythic+ runner gearben vagyok mert már egy jó ideje nem raideltem.

DPS/Healer spotot még átgondolom.

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Faj: Night Elf
Kaszt: Demon Hunter
Nem: Female
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Scoundrel
Nep'tu

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.06.25. 19:39

https://discordapp.com/invite/hammerofwrath

Kicsit többet ér mint wowhead imo
A fox is a wolf who sends flowers.

Kép

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.06.25. 21:31

Carth írta:Stat ügyben armoryra hagyatkozni nem túl megbízható ugyanis most megnéztem, és 9500+ hastem van ráadásul jelenleg mythic+ runner gearben vagyok mert már egy jó ideje nem raideltem.

DPS/Healer spotot még átgondolom.

Értem, viszont az applyból csak az armoryra tudok hagyatkozni warcraft logs hiányában. Mindamellett mythic pluszban nem tudnék más talentet elképzelni mint a seraphim, mind dps, mind időzített túlélő szempontjából.
Kép

Carth
110
Dwarf
Paladin
Carth
Carth

HozzászólásSzerző: Carth » 2018.06.26. 14:07

20 és a feletti kulcsoknál hasznosabbnak találom a last defendert az óriasi trash pullok miatt.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.06.27. 07:12

Mivel Neryx azt írta, hogy szívesen dps-el, így mégis lehet, hogy lenne tank spot, ha érdekel a dolog.
Kép

Carth
110
Dwarf
Paladin
Carth
Carth