Ydora
100
Draenei
Paladin
Ydora
Szint: 100
Faj: Draenei
Kaszt: Paladin
Nem: Female
Ydora

Ydora - jelenkezése (Felvéve)

HozzászólásSzerző: Ydora » 2015.12.06. 18:22

Karakter Név: Ydora
Class: Paladin
Race: Draenei
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... ora/simple
- Előző Guild(ek): Peace for Hell, Rice Legacy, Cube, Fekete Hold Lovagjai, interregnum
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Andi

- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:30+

- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Azért szeretnék csatlakozni, mert sajnos a guildünket nagyon sokat ott hagyták, és már nem jutottunk egyről a kettőre , és persze nem utolsó sorban nagyon szeretnék raidelni

- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Van egy magem, de nem igazán fontos

- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Tudom, vállalni, nagyon szívesen leszek beugró, ha valaki hiányzik, de inkább altos raidekbe szeretnék játszani.

- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: igen

- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen, képes vagyok

- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: BC-ben kezdtem játszani, onnantól kezdve majdnem minden normal meg HC-t végig nyomtam

- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Előszőr mindegyik nehéz, de ha taktikát megismerem akkor már minden oké

- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: single target: Flash of Liht, Holy Ligh, Holy Shock (de ezt lehet használni aoe-ra is) Lay on Hands (Eztáltalában tankokra használom), Eternal Flame, Bacon ezt általában a két tankra szoktam rakni.
aoe: Holy Prism, Holy Radiance. Light of Dawn.
mindkettő: Arenging Warth

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Elsődleges statok: crit, mastery, haste, természetesen az alapján állítom össze, hogy minél jobbat kitudjak hozni a karakteremből.

- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:
-etermal flame: három holy power után rátudom dobni egy játékosra és tikkel rajta a heal)
-Clemency: -Hand of freedom, -protection, -sacrifice, -salvation-t 2x tudom használni
-Sanctified ward: -Csökkenti a Holy Shock a cooldown 50% -kal növeli a kritikus esélyét 20% -kal
-Holy prism: -15 yardon belül 5 ember heallel
-Bacon of....: 2 emberre tudom rárakni a bacont.
Ezeket gondolgom a legjobbnak, healelés szempontjából.

- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: ice-veins,

- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: igen

- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Próbálok mindent megtenni, hogy minél jobb legyek

- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Darel, Peeckle

- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Nem nagyon van tapasztalatom, healelni szeretek

- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: alkalmas

- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: nincs

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress társaság
2. progress
3. loot
4. sör
5. pvp
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): nincs

Bagoly
Raid Leader
Night Elf
Druid
Bagoly
‹ Alliance of Destiny ›
Raid Leader
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Night Elf