Vortune
100
Human
Paladin
Vortune
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Female
Vortune

Vortune - jelentkezése (Elutasítva)

HozzászólásSzerző: Vortune » 2015.12.17. 12:34

Sziasztok!
Karakter Név: Vortune
Class: Paladin
Race: Human

Profil:http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Vortune/simple

Előző Guild(ek): Sok guildben voltam eddig, egyik sem raidelős volt Wrath Óta, Előtte réges rég a Hungarikum, Véregnző Nyulak és ami később abból lett :) (Régi időkről van szó már nem emlékszem de lehet, hogy voltam nálatok is anno ha ott volt Evilzed) A legutóbbi érdemleges még horda oldalon volt az Ancient Warlords.
Keresztnevem: László
Életkorom: 25
Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?: szerettem volna mindig is egy jó csapat tagja lenni, és már réges régen is akartam csatlakozni hozzátok de sajna elmaradt :) Előző guildemet ami még jelentősebb volt azért hagytam ott mert kihalt, és trasnfereltem.
Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal):
Egy 100as night elf priest Arathoron, jelenleg restorationra várva, így armory linket sajnos nem tudok.
Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
Kettőt biztosra tudok ígérni, a harmadikat a munkaidőm befolyásólhatja.
Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
Igen.
Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
Természetesen igen.
Raid tapasztalatod a játékban?
2005 óta játszom, 2009 óta a main kasztommal, paladinnal. Vanilla és BCben végig raideltem, Wrath elején azután abbahagytam egész Mists végéig munka miatt. Azt leszámítva ami belefért az időmbe mindent LFR-ben és kevés pug Hellfire Citadell.
Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
Én véleményem szerint a Paragons of The Klaxxi volt az, a nagy fejetlenség miatt amit az a fight tudott okozni.
Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?: Két kasztot használok, tank és heal: Healnél: Holy Shock, Flash of Light, Eternal Flame, Holy Light filler.
Aoe: Holy Prims enemy targetre, Holy Radiance, és Light of Dawn ha megvan a 3 charge.
Tank: Crusader Strike, Shield of Rightous,Judgement, Hammer,
AoE: Concentration, Hammer of rightous, Consetraion, Avengers Shiled, Hammer of The Rightous, Lights Hammer.
Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
Tapasztalat és néha saját döntés alapján, healere: intellect,crit,mastery és sok sok haste, tankra: bonus armor,mastery,crit, és itt is haste.
Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
Heal: Speed of light mobility miatt pl: A Reavernél minél hamarabb ki és visszakerülni az éles helyzetekből, Sancificed Wrath több opciót ad, és lényegesen több "rossz" helyzetből tudja kihozni a groupot. Holy Prism az instant aoe heal miatt, Saved by the Light bedig egy életmentő dolog tud lenni tankon így az erősebb healek vissza tudják hozni.
Tank: Speed ismét a mobility miatt, Eternal Flame: egy nagyon jó instant heal, ami proccolhat is, Lights Hammer egy kevés passive heal miatt, nagyon jó mobok felfogására, Holy Shield pedig a + block miatt. A Seraphin egy jó helyettesítő lehetne, de mivel annyira sok holy powerbe kerül cserébe lemondok sok más lehetőségről.
Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak:
http://www.icy-veins.com/
https://www.youtube.com/user/mikepreachwow
Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?:
Amennyiben bevesztek, igen :)
Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?:
Gyengesége: A haste alapvető hiánya, heal és tank között az, hogy az Etenral Flame pont tank specben instan míg healben castos, és szerintem a legfőbb, hogy mivel minden spellje holy, ezért ha spell lockkolnak akkor minden cooldwonra kerül ami elég nagy gondot is okozhat.
Erőssége: Maga a high armor rating, az aktív migitációk, nyílván a Lay On Hands, és rendkivűl jól alkamlazkodik mindkettő speckhez.
Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs):
Nincs
Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?:
Igen mint említettem protection/holy vagyok, amennyiben kell bármikor átváltok.
Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?:
Teljesen megfelelő, még a régebben bemutatott 40 fős Molten Core-t is vitte.
Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából:
Mindenképpen tudatnám, hogy egy szerencsétlen döntés végett a karakterem jelenleg a Ragnaros szeveren van, magához a helyhez nem húz semmi és ezért így is úgy is vissza fogom trasnferelni Arathorra, ami a karácsony végett lehet sajnos csak Január elejére esik.
1.Társaság
2.Sör
3.Progress
4.Loot
5.PvP
Van valami kérdésed felénk?:
Úgy vélem még nincs :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Vortune jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2015.12.17. 19:17

Szia,

"Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
Kettőt biztosra tudok ígérni, a harmadikat a munkaidőm befolyásólhatja."

Ez a rész pontosan mit takar?

Én tankot csak úgy tudok támogatni, ha a raidek 100%-án jelen tud lenni.
Kép

Vortune
100
Human
Paladin
Vortune
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Female
Vortune

HozzászólásSzerző: Vortune » 2015.12.17. 19:24

Szia!

Csak azért említette, mert így mert a hétfői napon kb fél 8ra esek haza de megolható teljes mértékben :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2015.12.18. 23:34

Sajnálom, de el kell, hogy utasítsuk a felvételed. Tapasztaltabb tankot keresünk a progresszhez.
Kép

Belépés  •  Regisztráció