Tegri
100
Human
Warlock
Tegri
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Warlock
Nem: Male
Tegri

Tegri - jelentkezése (Felvéve)

HozzászólásSzerző: Tegri » 2016.02.13. 19:30

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Tegri
Class: Warlock
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Tegri/simple
- Előző Guild(ek): Equinsu Ocha, illetve itt is voltam egy rövid ideig
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: József
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 22
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Szeretnék komolyabb, összeszedettebb környezetben raidelni, erre nem alkalmas az eddigi guildem.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Dagadt/simple
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Tudom vállalni.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen, online tudok lenni.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Használok, képes vagyok rá.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 9/13M HFC
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Talán mythic Socrethar a plusz add, gyűrű időzítés, illetve szellemölés, manarival kiállás miatt, elég hektikus tud lenni, ha mindent bekap az ember.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:
Destro single target opener: prepoti+incinerate 4,5 secnél max rangeről, incinerate, immolate, 2x conflagrate, incinerate 3,5 emberig, majd ds(+gyűrű ha nem nyomták még el) és mehet a 3 cb, utána filler rota emberépítésre, ds-re, gyűrűre, addokra, potira, herora trinketproccra mindig legalább 3,5 emberrel készülök, 20% alatti addokat Shadowburnnel szedegetem le emberért, bossra nem érdemes shadowburnölni, kettes bónusszal jobban megéri a chaosbolt///
Destro aoe opener ugyanez, filler (legalább 4 target)Fire and brimstone-al immolate(legalább 2 emberrel), incinerate 3+emberig, Chaos bolt 3+ emberrel (FnB alatt immolate csak 2+ emberrel, CB csak 3+emberrel), illetve ha van prio target, akkor single target Chaosbolt, shadowburn
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: leginkább fórumokat olvasok most már, illetve Furty podcastjaiból tájékozódom, Masteryre gyúrok leginkább, destrora az a legjobb, illetve affliban alig rosszabb mint a haste
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Ezeknek a talenteknek van a legtöbb haszna PvE-ben, pl. Charred Remains elengedhetetlen egy aoe fighton.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: mmo-champion.com(leginkább a fórum része), régebben darkintentions.net, de ezt már nem nagyon frissítik
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Igen
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Gyengesége talán a korlátozott mobilitás(főleg destronak), erőssége a komoly burst-képesség szinte mindegyik specen.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Danntemaci, Lunarah
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: mindhárom specen van tapasztalatom, illetve hajlandó vagyok az egyiket feladni, ha a fight úgy kívánja.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Dell Inspiron 5558 i5-5200U, 8GB RAM, nVidia 920M 2GB, nem egy atomerőmű, de ezzel nem volt még gondom.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Talán érdekel titeket, hogy ha annó azzal mentem el, hogy fél év múlva(ami azóta lejárt) nem lesz időm játszani, akkor most mégis miért... Nos, a kiképzésemnek sokkal több az elméleti, mint a gyakorlati része és ez sem olyan intenzív, mint amilyennek gondoltam, illetve nem is akkor kezdődött mint amikorra mondták. Summa summarum, most egy jó darabig van időm wowozni, ha nem is annyit mint régebben, de a 80%-os raid részvételt garantálni tudom. Ha mindezek ellenére mégis azt mondjátok, hogy inkább ne, természetesen azt is elfogadom (lévén senki sem szereti az "ide-oda ugrálást").

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Társaság
3. PVP
4. Loot
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): -

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf