Grumpy
100
Orc
Hunter
Grumpy
Szint: 100
Faj: Orc
Kaszt: Hunter
Nem: Male
Grumpy

Grumpy / TGF Caster DPS / (Elutasítva)

HozzászólásSzerző: Grumpy » 2016.07.26. 21:03

Sziasztok !

Karakter Név: Carløsbølt (Egyenlőre ezen a néven értek el armoryn , de transfernél változhat :) )
Class : Warlock Omnislashben ( Döntésetekre bármilyen caster DPS-t elvállalok ha kell :) )
Race : Undead (egyenlőre)

Profil : http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Carløsbølt/simple (pvp gearben WoD raidet hanyagoltam Omnislashel egy két mythicen voltam elhanyagolható Pve gear)

Előző guildek : 1. Immortals 2. Feritas 3. Uprise 4. Omnislash

Szeretnék kitérni arra , hogy honnan , miért és hogyan jöttünk el tehát :

1. SoO-t nyomtuk lelépett a 3. healerünk és emgállt a progress hetekig nem raideltünk és nem volt ember Heal tgf-re soO közepén Arathoron hordában ezért emgállt a progress egy két bosst tudtunk megőlni , ezért úgy gondoltam jobb lesz ha tovább állok amit persze előre megbeszéltem a Raidleaderrel.

2. Feritas SoO idején elég jó klan volt de sajnos a végére kezdett nagyon bedurvulni , minden egyes wipe után nézték a Logot ki miben halt meg kinek hány % os volt az aktivitása a boss alatt és ha már az ember gyomor görcsel megy fel raidelni az nem valami jó sz.tem...Kis idő mulva nagyon sok ember elment a régi Feritasból Not sure-be illetve Uprise -ba én pedig a haverok ajánlására akkor mentem az Omniba Uprise után.

3. Uprise-ban körülbelül 3-4 raidet raideltem , mert utána feloszlott a klán ezért onnan is tovább kellett állnom.

4. Omnislash-be mentem az Uprise után haverok hivtak oda mivel angyon sok Immortals-os kolléga ott játszott . Raideltünk rendesen én szóltam a Raidleadernek és az officnak hogy nyáron sajnos nem tudok annyit lenni munka miatt mert nekünk nyáron van szezon és valamikor 11 órakor jövök haza ezért a részvételem kétes a raideken , ez egy ideig ment is váltottam is egyszer maint nálluk, mert nem volt warlock sajnos utána huzamosabb ideig nem voltam mert beindultunk a munkával és nem volt időm , de erről szóltam is az officereknek . Ezért végig PVP-ztem a WoD contentet sajnos...

Keresztnevem : Krisztián
Életkorom : 24

Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded? :
Azért szeretnék hozzátok csatlakozni , hogy végre egy normális progress guild tagja lehessek nem pedig idény guild tagja legyek és a következő kieg elején kapaszkodnom kelljen a jó guildek falain. Szeretnék teljesitményemmel hozzájárulni a guild sikereihez, mert a legjobb az ha együtt örül az ember a többiekkel annak amit elért a kieg végén . :)

Egyéb fontosabb alt karaktereid? :
Szerintem ezek a transfer miatt ugyis változni fognak (ha lesz alt karakterem egyáltalán mainel sokal kell foglalkozni Legion-ben) :)

Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni? :
Teljes mértékben tudom vállalni 20:00-ra hazaérek mindig de ha bármi van szólok Raidleadernek előre vagy üzenek valakivel vagy a telefonos app-al irok az illetékes személynek.

Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni? :
Progress idején ha a boss jól pereg és mondjuk tovább pereg a raid 11 óra utánra még éjfélig is tudom vállalni .

Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával? :
Teamspeak , Skype , Discord , Mikrofonom van

Raid tapasztalatod a játékban? :
10 éve játszom raid tapasztalatok szempontjából + - 1-2 év (pvp)
Vanilla végével kezdtem a wowot TBC elején WoTLK-t tört szerveren boostolással töltöttem el sajnos (Tauri , Arena Tournament ) Ebből kifojólag Catát kihagytam sajnos teljesen, MoP-ban jöttem fel újra eredetire Throne of Thunder idején azt végig nyomtuk SoO-ban Feritassal végig vertük, BRF Uprise-al normon végig hc-ban Omnislashel HFC-ben hc ban Omni-val végig Mythicben 3-4 boss.

Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért? :
Garrosh Hellscream Mythic
Azért választottam ezt a legnehezebbnek , mert hosszabb volt mint az átlagos fight-ok és amikor az utso fázis volt valamivel mindig később dobott át és alkalmazkodnom kellett hirtelen mindenhez és mindenkihez (később rájöttünk ez egy addon volt ).

Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)? :

Mindig megpróbálom a kaszthoz a legtöbb információt begyüjteni a meta speccel kapcsolatban rotációkkal kapcsolatban mi hogy lenne jobb progress időben az a 150 dps is tud segiteni amit mondjuk máshogy nyomsz. Videók segitségével illetve forumok böngészésével teszem össze a rotationt aoe-ra és single targetre egyaránt.

Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál? :

http://www.askmrrobot.com Nevű oldallal szoktam a gearem nézegetni mi a legjobb illetve a BiS gear optimalizálásánál meg tudom nézni mi az adott progressre a specemre az adott BiS gear és próbálom azt kiszedni :D vagy esetleg hiresebb külföldi pve streamerek vagy nagyobb clanok karakter profiljait nézegetem mire érdemes az adott progressben statolni.

Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva. :

Sok talent szituációfüggő ha egy bossnál pl warlockal kell egy aoe cc akkor persze hogy a shadowfury-t fogom preferálni mint pl a howl of terrort amivel ugye vesztek a mobilitásomból , mert oda kell hogy sétáljak aoe fearelni ezel pedig vesztek a dps-ből .

Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak. :

http://www.askmrrobot.com
http://www.icy-veins.com
http://www.noxxic.com ( Rá nem minden esetben kell hallgatni )
Az adott kaszt "ismertem játékosának" forumjai oldalai bloggjai Warlocknál pl : Sparkuggz

Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát? :
Ha nem is napi rendszerességell de minden másnap általában rá szoktam nézni.

Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége? :
Mivel nem tudom még mire esik esetleg a szavazás mivel kellene játszanom :D ezért abbol dolgozunk amink van Affli lock voltam az erőssége az AoE dotcleave vagy single target burst amiben kevés az afflilock az leglábbis szerintem az , hogy kevés a túlélés cd-je van.

Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs) :
Nincs ajánlóm :)

Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni? :
Ha kell az adott karakterrel off specben is lennem szivesen elvállalom maximum kicsit többet kell a karakternek utánanézni . :)

Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez? :
Alkalmas a 25 ösraidekhez 80 fps körül szoktam lenni .

Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából. :
Igazából csak annyi , hogy nyáron kicsit kevesebbet vagyok munka miatt de ezzel kapcsolatosan tudok szólni bármi lesz. :)

Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Sör
3. Progress
4. PVP
5. Loot

Nincs kérdésem !

Remélem tetszett az applym :) alakuljék bárhogyan GLHF a társaságnak ! :)

Darel
90
Human
Mage
Darel
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Human
Kaszt: Mage
Darel

Re: Grumpy / TGF Caster DPS /

HozzászólásSzerző: Darel » 2016.07.28. 16:37

Hali, akkor nezzuk:D

Nalam az elso problema az, hogy az emlitett SoS raidelesed nincs feltuntetve az armoryn. Masodik problemanak megemlitenem, hogy ellent mondasz magadnak par helyen. Azt irod, hogy fixen reszt tudsz venni a raideken, kozben mashol meg az szerepelt, hogy a melo miatt nalad kiesnek bizonyos idoszakok pl. a nyar.

A main kariddal az armory szerint eddig nem csinaltal semmit. Par kerdesre meg kitero valaszok jottek (pl. rota) :D

Grumpy
100
Orc
Hunter
Grumpy
Szint: 100
Faj: Orc
Kaszt: Hunter
Grumpy

HozzászólásSzerző: Grumpy » 2016.07.28. 18:05

Szia ! :D

Először is :) : A végülis az ellent mondásban igazad van hülyén fogalmaztam :D de a kiegre kitérve , arra gondoltam hogy nyárig ezzel simán végzünk ezzel a kieggel és nem fog titeket zavarni ha esetleg 1-2 raiden nem tudok megjelenni nyáron :) nem azt mondom hogy egyetlen egy raiden sem tudok megjelenni de biztos lesz olyan nyáron , hogy nem tudok jönni munka miatt :)

Másodszor : Mint mondtam a Carlosboltal Omniban raideltem Hunter mainben voltam Feritasban , de omniban váltanom kellett maint ezt le is irtam :) .

Hunter armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... mad/simple

Harmadszor : Rotát azért nem irtam mert ahogy beszéltem az illetékes emberrel TGF ügyben abban egyeztünk meg kaszt függetlenül irom az apply-t ezért nem irtam rotát mert nem tudtam mivel kellenék :) de nagyon szivesen irok egy affli warlock rotát ha ezzel plussz ponthoz jutok :D

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2016.07.28. 18:37

Megbeszéltük a tagfelvételt, azonban Legion előtt sajnos nem tudunk már több embert felvenni.

További jó játékot.
Kép

Belépés  •  Regisztráció