Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Szint: 100
Faj: Tauren
Kaszt: Druid
Nem: Male
Shadix

Shadix - jelentkezése (Felvéve)

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.03. 20:14

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Shadix
Class: Druid
Race: Night Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... dix/simple
- Előző Guild(ek): Legion of Anger (Arathor), Anachronox (Ragnaros)
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Norbert
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 25
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: A jelenlegi klánom alkalmatlan Progresszelésre, én pedig haladni szeretnék. WoWProgressen úgy láttam ti vagytok a legjobb magyar klán az Arathoron, ezért más klán szóba sem jöhet. Kicsit maximalista vagyok. :)
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Main specifikus vagyok.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Eddig heti 5 öt is vállaltam, 3 sima ügy. :)
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Yep.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Alap.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 7/7 Normal, Raid leaderként, és Officerként.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Healerként azok számítottak nehéznek, amiknél az emberek nehezen értették meg a taxot. Ha olyat kell mondani, ami healer számára mondható nehéznek, akkor jelenleg Xaviust mondanám, mert sok mindenre kell figyelni.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Single Target: Prehot esetén Swiftment, Rejuvenation, Lifebloom, Regrowth. Nagy sebzés alatt Ironbark, Swiftment, Regrowth, Rejuvenation, Lifebloom. Group heal: Efflorescence, Swiftmend, Wild growth, Rejuvenation akikre nem jutott reju, illetve azokra akik sok sebzést kaptak és már van rajtuk wild growth (ebben az esetben extra healt kapnak a rejuból artifact trait miatt), illetve ha az egész raid nagy sebzést kap, tranquility.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Noxxic, Icy-veins.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Mert a legjobbak is ezt használják. :)
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Noxxic, Icy-Veins.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Mivel Officer vagyok, és én kezelem igen. Ha nem így lenne, akkor abban az esetben nézném, amennyiben szükséges lenne.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Mivel a resto druid első sorban Hotol, így kicsit sok manába kerül single targetot healelnie amennyiben az folyamatosan nagy sebzéseket kap. Illetve viszonylag könnyen ki lehet manázni, ha gyenge healerek mellett van, és nem figyel oda az ember.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Van tapasztalatom Feralban és Boomkinban. Viszont maximálisan teljesíteni healerben tudok, mert ehhez van megfelelően statolva a gearem, van off gearem is, de az gyengébb, ezért nem szívesen váltok.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Lenovo Y50-70: Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz , GeForce GTX 860M - 4096 MB, Core: 1019 MHz, 8GB Ram
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: For the Alliance! :D Komolyabbra fordítva. Nem rég szereztem meg a mérnök informatikus diplomát, jelenleg webfejlesztéssel foglalkozom, azon belül PHP programozó vagyok. A ragnarosról jöttem át az arathorra, mert ott már nem bírtam elviselni a horda fölényt, és kicsit nyugisabb, PVE realmra vágytam, így esett a választás az arathorra. Mindenképpen egy komoly, progress klánnak szeretnék a tagja lenni, mint amilyen az Anachronox volt, vagy legalábbis hasonlóhoz, és mivel, ahogy mondtam, a jelenlegi klánom sajnos minden erőfeszítésem ellenére alkalmatlan erre, így keresgélnem kellett, így találtam rátok. Teljesítmény orientált vagyok, tehát igyekszem mindig a legtöbbet kihozni a karakteremből, és még ha lehet annál is többet. Bármi más kérdésetek lenne, szívesen válaszolok.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. Sör
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincs.

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
dannte

Re: Shadix - jelentkezése

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.10.04. 08:30

elozo content progess? vlmi plusz? CM/Mythic+dungeon? Wodban mit irtel el stb???

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 11:47

Mivel a WoD szarrá volt fikázva, így kihagytam a kontentet, WoD vége előtt 4 hónappal jöttem vissza, hogy készüljek fel Legionre. Nem tudom ennek mi köze a jelenlegi kontenthez, aminek a taxait már álmomból felkeltve is vágom. :D Eredetin nem volt nagy progressem, PVP klánban voltam, viszont Taurin évekig progress klánokban toltam (Pl. Eternal - hordás klán), volt hogy minden este fent voltunk és raideltünk, de ha ez kevés, és ezen akadsz fent, hogy a 70 es évekbeli kontentben mit értem el akkor már jó. :D

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
dannte

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.10.04. 11:54

es akkor honnan tudjuk h te tudsz jatszani vagy sem? akkor mond meg h mi a kulonbseg kozted es az ezer 1 ember kozt aki most kezdett el jatszani? mert en meg mindig nem latom....

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 12:12

Végig olvasta a válaszok? Megnézted armoryn a karakteremet? Specemhez megfelelő gearben vagyok? Az encsáim megfelelőek, és a gemelve vagyok? Ha jól olvastam a szabályzatban, ezen túl tesztre viszitek az embereket hogy lássátok hogyan teljesít, azt hiszed azzal tisztább képet kapsz ha ilyen olyan kontentben ütött olyan mythicet és épp hogy utolsó volt vagy elfogadható healben? És miért te egyedül nézed a tgf et? Ha te nem tudod ennyiből eldönteni azt, hogy valaki megér egy próbát vagy nem?

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 12:15

Aktív vagyok, a gearem rendben van, a taxokkal tisztában vagyok, erre jössz te aztán fikázol? Hogy kerültél egyáltalán erre a pozícióra?

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
dannte

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.10.04. 12:20

eloszor is : raider vagyok semmi kozom ahoz h felvesznek e vagy sem. en csak siman feltettem 1 kerdest arrol h honan lehet megalapitani h te tudsz jatszani v sem... egy sima 1xru kerdes volt es nem "fikazas" ahogy te mondtad... csak informaciokat akartam kicsalni beloled amiket eddig nem irtal le... (latom annyit is ertem vele)
masodszor: az embereket meglehet ismerni valaszuk alapjan...

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 12:33

Akkor elnézést kérek, és ne érts félre, mint ahogy az leírtam voltam Officer, és tgf el is foglalkoztam szóval nagyjából képben vagyok mit várnak el próba szinten, engem jelenleg nem a kérdések húztak fel, hanem a hangnem, ahogyan azokat feltetted, mert azt hittem Officer vagy és meglepődtem. Viszonylag követelőzően, lenézően, és erőszakosan, ahogyan sohasem szabad új emberekkel nyitni, mert értékes jelentkezőket veszíthetünk ezáltal. Amit nem írtam le azt azért nem írtam le mert nem volt, ez egyértelmű, de ahogy mondtam, ezt odaillőbb hangnemben is meg lehetett volna kérdezni, nem úgy mint egy zsák krumplitól amit kilóra vesz az ember piacon. :P

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
dannte

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.10.04. 12:38

sima kerdes volt sem pozitiv sem negativ .. 1xru kerdes.... tudsz jatszani v sem.... ezzel zarom is a "vitat" a tobbit majd a nagyok megoldjak

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 12:42

Azzal a kérdéssel nem tudod megállapítani, hogy valaki tud játszani vagy sem, főleg hogy azóta már változott a mechanika is, és minden, erre van a Próba, ami a szabályzatban is le van írva.

Rebl
Council
Human
Priest
Rebl
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Faj: Human
Kaszt: Priest
Nem: Female
Council
Rebl

HozzászólásSzerző: Rebl » 2016.10.04. 12:49

nekem szimpatikus, +1.

Ábránd
110
Draenei
Priest
Ábránd
‹ Alliance of Destiny ›
Szint: 110
Faj: Draenei
Kaszt: Priest
Nem: Female
Kaszt (Diablo): Wizard
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Templar
Ábránd

HozzászólásSzerző: Ábránd » 2016.10.04. 13:08

Dannte tedd már zsebre ezt a morgós vén medve (Pandaren) stílust, légy szíves :) Egyébként ha egy jelentkező azt a választ adná, hogy ebben a contentben kezdett, akkor már nem is lenne szimpatikus csak mert nincs korábbi raid tapasztalata? Bár a mythic+ dungeonos kérdés aktuális teljesen, de oda jó csapat is kell.
De nézd a jó oldalát, letesztelted a türelmét :D

Felvettünk pár napja egy másik druidát. Ha kell a normál raiden átadom a helyem és menjen két új druid, legalább lesz versenyszellem és akkor meglátjátok ki milyen játékos.

Shadix
100
Tauren
Druid
Shadix
Shadix

HozzászólásSzerző: Shadix » 2016.10.04. 13:17

A mythic + elkerülte a figyelmem, bocsi, jelenleg a legmagasabb amit toltam időben az Mythic +5, Puggal. A klánomban kevés a jó dps sajnos, ezért kénytelen vagyok puggal menni, ahol elég sok a hozzá nem értő csak rotát ismerő ember, aki nem tudja mi az a CC, és stun. :D

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
dannte

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.10.04. 14:18

Mindenki csak bant na nem baj:))))

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2016.10.04. 16:45

1. a mythic + nem a progressz része, nem is kérdezte senki, szóval nem is értem miért merült fel "problémaként".

2. Most vettünk fel egy healer druidot, de ennek ellenére én neked is megszavaznék egy esélyt, hiszen erre való a próbaidő. Sosem lehet tudni, hogy ki válik be és ki nem.

Részemről is támogatom a felvételed, de azt tudnod kell, hogy nem lesz fix spot minden egyes bossra. Többiekkel átbeszéljük még a felvételt.
Kép

Belépés  •  Regisztráció