dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
Nem: Male
dannte

Venix - jelenkezes

HozzászólásSzerző: dannte » 2016.12.14. 17:51

Karakter Név:Venix
Class:Monk
Race:Nightelf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... nix/simple
- Előző Guild(ek): Csodaszarvas , Feritas(Rag) , Wipefest(Rag), Equinsu Ocha
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Dani
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:17
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Nem volt jó a raidhangulat az előző guildemben és nálatok van pár ismerősöm akiktől nem hallottam panaszt a raidekről
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Warlock: http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... nix/simple
(gearben még hosszú az út előtte de Nightholdban szretném mainelni ha gy mód van rá)
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Természetesen
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Használtam és használok is.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Mop 2. felében kezdtem el komolyabban raidelgetni (nem csak noraml meg raid finder)
Soo: anno hc-n malkorokon megragadtunk és amikor bejött a mythic se mentünk tovább már

Wod:
Highmaul 7/7 hc 2/7 Mythic
Brf: 10/10 hc
Hfc 13/13 mythic
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Tyrantot Tankolni a sok idegrángásával és egy nem túl életképes 2. tankkal
illetve Gorefiend mythic mivel egyedül kellett ütnöm a lenntlévő embereket anno uh dk-val és másra nem nagyon jutott időm figyelni
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Single target (tankheal): legtöbb esettben a single target healt az enveloping mist + shooting mist channel megoldja főleg ha kivan rakva a mistwrap, ha mégis nagyon ugrálna a hp thunder focus tea+ effuse spam kihúzza
Aoe: Vivify+Renewing mist a konzisztens kevésbé manaigényes aoe healem és nagyobb raid dmg-re pedig Essence font amit leginkább Mana tea alatt nyomok csak a nagy manacost miatt.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:Geodew (mw monk theorycrafter) spreadsheetje alapján, illetve warcraftlogon jól teljesítő mw monkok gearjét nézem át
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:Ursoc: Mist Wrap a nagy tank dmg miatt, Mana Tea a chargeok utáni Essence font miatt, hogy ne fogyjak manából, Chi-ji azért , hogy kitartsa a raidet a roarok alatt.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:Mmo Champion, Monk discord, icy-veins
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:Eddigit aktivan használtam eztis fogom.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Gyengesége: Raid utility hiánya pl (druid roar, pala bubi) erőssége: Mobilitás és instant raid cd
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:Lunarah, Danntemaci, Senor
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:Van mind3-on, a tank van legközelebbi szinten a healhez (32) és gear-t is pakoltam el minden specre 876+-ba
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz:Raideken stabil 100+ fps-em van midnen gond nélkül
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:Mint azt fentebb említettem Nightholdra ha egy mód van rá szeretnél a warlockomra váltani

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. Sör
5. Pvp
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Belépés  •  Regisztráció