SteveW26
110
Human
Death Knight
SteveW26
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Death Knight
Nem: Male
SteveW26

Pystee - jelentkezés

HozzászólásSzerző: SteveW26 » 2017.02.20. 14:25

Helló mindenkinek!
----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Pystee-Bloodscalp
Class:Death Knight
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory)http://eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/pystee/advanced
- Előző Guild(ek):Substance, Anachronox
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Pisti
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:26
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: A klánom jelenlegi válsága odáig fajult,hogy hordában szeretnék folytatni az utánpótlást,esetleges feloszlást, és én ehhez nem vagyok hajlandó hozzájárulni
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz:1 van talán amivel épp foglakozok néhanapján http://eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/viharvert/advanced
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:Igen, 3-t még tudok vállalni, ezt is szoktam meg.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Persze.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: TS, és Discord. Ezek amiket szoktam használni,mikrofon kötelező,nem szeretek gépelni.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz:Nighthold 1/10 Mythic;Halls of Valor 3/3HC; Cutting edged Emerald Nightmare, Hellfire Citadel;A többi időn túli befejezéssel sikerült.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:Talán Mythic Mannoroth volt a legemlékezetesebb. Sokszor döntőszerepe volt annak,h levédtük a Curse-t, avagy sem.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Jelenleg,mint frost DK a Breath of Sindragosa-t támogató talent kiépítésén, és annak használatán állok/játszok
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:4-s setre törekedni szoktam,mostanság Crit,haste kell, trinketek, bossonként eltérhetnek.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Megszoktam fogadni mások tanácsát, akik evvel töltik idejüket, hogy kielemezzék egy adott kaszt megfelelő potenciáját,majd feltöltik weboldalakra,hogy megosszák elméletüket a többiekkel. Ez a talent fa 1 és több ellenfél ellen is használható, mivel a frost DK a cleave-ről szól, Ha G.M. elisande egyedül van,ha mellette vannak az addok akkor ezt kell használni.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:[url]wowhead.com[/url]
[url]icy-veins.com/wow/[/url]
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:Facebook csoportunk van, azt napi szinten.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Cleaveben erős, ám rettenetesen lassú,valamint több Def CD eltűnt az előző kieg végén.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:Nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:Blood-n szoktam játszani, ha úgy kívánja az összeállítás, de nagyon meg lett utáltatva velem, sokszor a main spec el lett hanyagolva emiatt.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: I5-s rendszer 2 magos 2,5GHZ, 6Gb Ram, 1Gb videokártya (Nvidia). A mythic raid 20-s, botanistnál, néha leesik az FPS
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Mivel másik szerverről játszom, és ha próbaraid is kell bizonyításra, az csak HC-n lehetséges, mivel a transfert csak a végleges döntés után teszem meg.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Sör*2
3. Loot
4. Társaság
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):----

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
Nem: Male
dannte

Re: Pystee - jelentkezés

HozzászólásSzerző: dannte » 2017.02.20. 14:38

Hali!!! :D

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Pystee - jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.02.20. 23:28

Személy szerint nem tudom támogatni még egy DK felvételét, nem tudnék raid spotot biztosítani.
Kép

Belépés  •  Regisztráció