Warglaves
110
Night Elf
Mage
Warglaves
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Mage
Nem: Male
Warglaves

Lájk- Jelentkezes

HozzászólásSzerző: Warglaves » 2017.02.24. 21:13

Karakter Név: Lájk
Class: Mage
Race: Gnome
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... 1jk/simple
- Előző Guild(ek): Nos, volt par: Wipefestben kezdtem a palyafutasomat meg Bloodscalpon, utanna Ragna alliban untam ra a progressre, majd transzfereltem arathorra, itt barati tarsasaggal csinaltunk klant Honor Supremus neven, aztan DK tank voltam a Notshitben brf ben, majd IRL problemak miatt sajnos nem tudtam ott "maradni", utanna ujbol arathor kissebb guildek, majd Reckless Mortalsban udultunk HFC idejen, a vezetoseggel illetve a szabalyokkal voltak problemaink, igy sajat vallakozasba kezdtunk Remnantkent.
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Peti
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:27
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Arathor nepessege eleg veges, es Ti vagytok a megmaradt klan aki kepes Mythicre. feloszlott/oszlik.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nightelf Havoc DH : http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... ves/simple
off: itt feltetelezem megfogalmazodik benned, kedves olvaso, hogy miert a mageval jelentkezek ha itt a DH, nos a valasz egyszeru: wowprogress alapjan csak Magenak van High prio TGF, es amugy is tapasztalataim alapjan jobban jon 1 mage mint 1 DH Nightholdban.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: termeszetesen
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Ha isten is ugy akarja igen.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Legitim szerveren Firelandson kezdtem a palyafutasom. Onnantol az osszes Raidet utottem, kontenten belul elert eredmenyeim: Madness of Deathwing 10% nerfel, Garosh hellscreem HC Mythic fokozat bejovetele elott.
illetve world rank 1. DPS Tankkent Durumu HC illetve Twinen ToT ban.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Legnehezebb... relativ., de talan Dark Animus HC nerf elott (kozel 400 wipeba fajt anno Wipefestel)
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Hat Frostmagekent frostbolt spam, majd ami proccol azt nyomod... :P Poent felreteve Frostbolt, Brain Freez eseten Flurry, azonnal Ice lance, Finger of frost procc eseten, Icelance, Frozen orb CD re, Icy veins CD re, Az aoe annyiban valtozik, hogy attol fuggoen hogy csak cleave, vagy mass aoe burst mas telentet hasznalok, de alltalaban a singletarget rotat megspekelem egy csodallatos Blizzard castal CD re, CD je haste alapu.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Alltalaban icy veinsre szoktam ranezni, azonkivul nem viszek mas lootot ami nem bis, senki elol soha semmilyen korulmenyek kozt, ha vittem egy itemet azonnal SIMcraftot letolom, hogy valoban UP e, ha nem akkor azt jelzem es meg vissza, illetve at tudom adni, ha masnak is szuksege van ra.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Azert, mert mint mar emlitettem SIMcraftot hasznalok, es a kerdeses talenteket alltalabn megnezem ami egy targetre vonatkozik melyikbol iger tobb DPS-t. es ez alapjan talentelek, De termeszetesen oylan fightokon ahol hirtelen AOE Burst kell mint peldaul Skoryron, ott atrakom a talentem Splitting Ice-rol Ice Novara.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Icy-veins, MMO champ
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: termeszetesen
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Az AOE burst negyede a Fire vagy Arcane nak, illetve nincs akkora Opener Burstje sem, de viszont van egy konstans stabil 600 k s dps e amit tart nehezsegek nelkul. Konnyebb vele Targetet valtani, prio targetre es jobb az Instant DMG-e az uj targetbe mint a Firenek, ami szerintem az egyeduli raidkepes az aktualis kontentben a frost mellett
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Ismerosom van nev alapjan Darel, de reg beszeltunk mar
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Mind a 3 specet ismerem, illetve a DH m mind a 2 specet is ismerem, ertelem szeruen nem fogok tobbi 19 emberrel ki.....ni ha megkivanja tekerek, talentet valtok stb.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Alkalmas fix 80 FPS raiden.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Majd minden guildemben Raid Leader voltam, igy talan tobb szem tobbet lat alapon, mindig minden korulmenyek kozott utanna nezek az aktualis boss fightnak, es igy soha nem erkezek felkeszuletlenul raidekre!

Illetve Logok a Karaktereimrol:
Mage: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 12/latest/
DH: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 40/latest/

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2.Társaság
3. Loot
4. Sör
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Lájk- Jelentkezes

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.02.25. 17:02

Kis türelmet kérünk, amíg átbeszéljük a dolgokat.
Kép

Warglaves
110
Night Elf
Mage
Warglaves
Nem: Male
Warglaves

HozzászólásSzerző: Warglaves » 2017.02.25. 19:16

Rendben. Koszonom

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.02.27. 11:12

Tegnap este sikerült átbeszélnünk a jelentkezést, de sajnos jelenleg nem tudnánk raid spotot biztosítani neked, így a jelentkezést el kell, hogy utasítsuk.

További jó játékot.

Üdv,
Limah
Kép

Warglaves
110
Night Elf
Mage
Warglaves