Bozsgabo
110
Night Elf
Hunter
Bozsgabo
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Hunter
Bozsgabo

Bozsgabo - jelentkezese

HozzászólásSzerző: Bozsgabo » 2017.03.02. 01:07

Karakter Név: Bozsgabo
Class: Demon Hunter
Race: Night Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... abo/simple
- Előző Guild(ek): Amiben jelenleg is vagyok, Neurotic
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Gábor
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 22
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Azert hagynam itt a jelenlegi guildem, mert nagyon visszaesett az ismerosok aktivitasa es egyreszt egyedul nem jo jatszani, masreszt pedig puggal nehéz progressben haladni.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: 1 alt karim van. http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... hen/simple
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Minden 4. Heten, mikor delelottos vagyok.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Ha porgos es nincs ido bealudnom, akkor igen. :) (03:30 orakor kelek)
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Ts3, termeszetesen igen.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Legionba kezdtem el a jatekot, a tapasztalatom pedig latjatok a wowarmory profilban. Ami nem latszik ott, az a HC elisandre... Pug keptelen hasznalni a WASD billentyut es a gyűrűkben allandoan wipeolt fel raid.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Szamomra a jelenlegi kiegeszitoben es amit eddig elertem nem tudok donteni, mert egyik sem nehez. Minden kasztnak kb 4-5 dologra kell figyelni, ami nem sok, mivel nem egyszerre zudul ra a jatekosra minden, hanem egymas utan. Addon pedig tokeletesen irja, hogy mit fog kasztolni es hany masodperc mulva.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Ezt nehez leirni, annak ellenere, hogy a DHnak legendasan keves skillje van. Fo sebzo skill jelenlegi patchben a blade dance, chaos strike... De ez fugg a pillanatnyi furytol is... Ha nincs, hiaba spamelem :) akkor jon a fel rush & throw glaive. Aoeben pedig a legendary fegyver kepessege, eye of beam, fel rush, blade dance.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Stat alapjan állítom ossze, valamint mostmar nezni kell a szettet is + legendarykat... En prioritasnak erzem a masteryt, mivel a chaos strikem abbol sebez + chaos blade passziv kepesseg is mastery alapu bonusz sebzesnovelest ad. Lehet, hogy ez nem latszik a profilombol, de igyekszem haste helyett masterys dolgokat szerezni es hasznalni.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: tul sokat nem tudok változtatni rajta, mivel messze jobb választas a többihez kepest. 1 targetre raiden a 2 throw glaive talentet használom, mivel ha elfogy a fury ezt ingyen tudom hasznalni es sebez kb 350k / dobast, valamint a chaos bladet az eros burst miatt. Instaban valtozik a helyzet, mivel megvan a legendary sapkam ami csokkenti az eye of beam CDjet minden critem utan, ezert ott elengedem a chaos blade talentet es atvaltok az utolsora (ha megkovezel sem tudom a nevet fejbol, de eye of beam utan 8 masodpercre azt hiszem metamorphba kerulok), valamint a 2 throw glaives talentet is atrakom kozepsore, ami a teruleti stunomrol (chaos nova azt hiszem?!) leveszi a fury costot es csokkenti a CDjet. Ha nem utnek a mobok, nem kap sebzest a party, nem kap idegbajt se a tank, se a healer, szoval mindenkinek csak jo. Ugyesen hasznalva ezt a stunt (nagy tomegben), akkor a kis soulok ami kiesik a stunnal egyutt, csokkentik az Eye of Beam CDjet, ezaltal tobbet tudok lenni metaporhban ami nagyobb DPSt eredmenyez. Instaban szeretem hasznalni a sepuz secret gyurut, mivel altalaban CDre szakitom a szakithato mobokat + sokat stunolok es azzal is megadja a legendary kepesseget a gyurunek, ami szinte gyakorlatilag 30 masodpercenkent herot csinalok magamnak. :) Bocsi, ha hosszu lett.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: wowhead, mmochampion, icy veins
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: egyik sincs nekunk.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: gyengesege az erossege. Mobilis, igy konnyen ki tudok maszni a foldon levo trutyibol, de ha epp egy picit nem figyelek oda, ugyan ugy bele is tudok maszni. Masik erossege talan a brutalis leech metamorphban, ha azt a talentet hasznaljuk.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Csak 1 offspec van. Tapasztalatom van, mostanaban sokat jarok tankolni 9es mythicig, eddig a max amit letankoltam az 12es volt. Raidben pedig TEN mythic nehézséget addig, amig a profilomon is latszik. Azt hiszem 4 boss?! Persze, ha ugy adodik akkor igen. Bossrol elolvasok gyorsan egy TL;DL - vagy hogy hivjak :D es mar mehet is.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Alkalmas. MSI Gaming M7 Z170A alaplap, i5-6600k proci 4.4ghz-re huzva, 32gb ram, msi gtx 1070 gaming x VGA.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Lehet, hogy most szellel szembe pisilek, de ez van. Dolgozo ember vagyok, 3 muszakozom ami 4 hetre kivetitve igy nez ki : delelott - delutan - ejjel - ejjel. Es kezdodik elolrol, szoval raiden ritkan tudok lenni. (minden 4. Heten, ahogy azt fentebb is irtam)

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

2. Progress
3. Loot
5. PVP
1. Társaság
4. Sör
Ha jo a tarsasag, akkor lehet progresselni, ha jo a tarsasag akkor enged lootolni / rollolni. :)
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincs. :) Ha lesz, akkor menet kozben megkerdezem.
Azok a jelentkezések amik nincsenek kitöltve rendesen "formula szerint", azokkal nem foglalkozunk / eltávolítjuk az App szekcióból!

Bozsgabo
110
Night Elf
Hunter
Bozsgabo
Bozsgabo

Re: Bozsgabo - jelentkezese

HozzászólásSzerző: Bozsgabo » 2017.03.02. 01:36

Annyi jutott meg eszembe, hogy legyszives ne nezzetek a warcraftlogsot :D botranyos eredmeny van kint, foleg Krosuson :D Mai nap kerdeztem ra ismerosre hogy a fenebe van az hogy mar a 3. Hete jarok le NH HCba es csak 1x irja, hogy megoltem az adott bossokat... :) 1. Komolyabb NH HC puggal 8/10, kovetkezo heten 7/10, mostani heten eddig sajnos csak 5/10. Szoval visszaterve Krosusra, mai olesnel 679. 116 dps-el fejeztem be. Ezt eppen egy keppel is ala tudom tamasztani, ha szukseges. :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.02. 13:08

Az, hogy nem tudod vállalni a heti 3 raidet minden héten, sajnos kizáró ok, így nem tudunk felvenni.

További jó játékot.
Kép

Bozsgabo
110
Night Elf
Hunter
Bozsgabo
Bozsgabo

HozzászólásSzerző: Bozsgabo » 2017.03.02. 16:50

Köszönöm, azért 1 próbát megért.
Esetleg tudnál ajánlani figyelmembe olyan guildet, akik főként hétvégén raidelnek? Szomorú lenne, ha emiatt kell abbahagynom a játékot...

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.03. 12:56

Nem tudok sajnos. Hun chaten próbálj meg esetleg érdeklődni.
Kép

Belépés  •  Regisztráció