Clen
110
Blood Elf
Paladin
Clen
Szint: 110
Faj: Blood Elf
Kaszt: Paladin
Nem: Female
Clen

Szosi-Tagfelvétel

HozzászólásSzerző: Clen » 2017.03.06. 15:33

Karakter Név:
Class:Paladin
Race:Blood Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory):http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Cl%c3%abn/simple
- Előző Guild(ek):Equinsu Ocha,Wipefest,Not Sure If Trolling
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Dániel
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:19
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Itt játszanak a régi ochás ismerősök.Elegem lett abból,hogy heti 5 raiddel split raiddel nem volt képes a guild wr 100 alá kerülni,és abból,hogy utálnak a guildbe nem tudom miért.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz:http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Clenshot/simple
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:Simán
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz:7/7 EN Mythic 3/3 ToV mythic 7/10 NH mythic
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:Helya,Star Augur,kijött ,hogy a guildben sok a vasmacska
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Ezt megtartom magamnak
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:Holy Paladin discord,forumok
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:Ez a legjobb Comp a boss fightok nagyrészére,szoktam cserélni még sacrit mercyre,ha lusta vagyok figyelni a sacrira illetve devora,ha az szükséges
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:Mondhatjuk,felnézek rá 2-3 naponta általában
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz:Erős tank healer és a legjobb raid healer cd-vel rendelkezik. Gyengesége,hogy kevés movement spellje van
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:Van:Dante,Wennix,Apole,Senor
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:Nincs soha nem dpseltem palával de van 1 csomó más karakter amivel igen
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Alkalmas bár eléggé öreg
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:Annyi,hogy nem paladinnal szeretnék jelentkezni bár ezzel játszok a legjobban és ezzel van a legtöbb tapasztalatom.Mindenképpen Resto Druidozni szeretnék

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. -
5. -
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
Nem: Male
dannte

Re: Szosi-Tagfelvétel

HozzászólásSzerző: dannte » 2017.03.06. 15:34

:*

Venix
Council
Night Elf
Priest
Venix
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Faj: Night Elf
Kaszt: Priest
Council
Venix

HozzászólásSzerző: Venix » 2017.03.06. 17:41

lmao

Chesario
110
Human
Paladin
Chesario
‹ Alliance of Destiny ›
Faj: Human
Chesario

HozzászólásSzerző: Chesario » 2017.03.07. 10:37

Sajnos raidre nem tudok jarni, de a forumot napi szinten kovetem es figyelem , bar hozzateszem nem vagyok az az "aktivan hozzaszolok" tipus,viszont ezen a tgf-en olyan jot rohogtem :)

Koszonom Dani :) You just made my day.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.07. 14:00

Gondolom a raidelés ezek szerint csak következő tierben válna esedékessé?
Kép

Clen
110
Blood Elf
Paladin
Clen
Faj: Blood Elf
Nem: Female
Clen

HozzászólásSzerző: Clen » 2017.03.13. 14:39

Gondolkodtam azzal kapcsolatban amit Főnixel beszéltem ts-en és inkább visszalépnék az applytól mert nem akarnám a guildet kiszopatni azzal,hogy 1 content múlva lelépek.

Belépés  •  Regisztráció