csonti
110
Troll
Druid
csonti
Szint: 110
Faj: Troll
Kaszt: Druid
Nem: Male
csonti

coronitä

HozzászólásSzerző: csonti » 2017.03.22. 21:52

karakter nevem: coronitä
class: druid
race: worgen

profilom (armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/m ... %A4/simple
előzző guildom The Outsiders 4 évig voltam tagja cata panda wod és most legion szerveren toltuk de a mainap sajnos fel oszlott a guild :(
Keresznevem: Ádám
21 éves vagyok, nyáron lesz 5 éve hogy a wow világában játszom és ezt szeretnem tovább folytatni épp ezért kerestem egy olyan guild-et amiben tudnám tovább képezni magam és nem csak hc-ban végigtolni a seasont hanem végre mythicenis.
Vannak alt karaktereim is monk pala warrior és shaman.
Raid komunikáció számomra nem probléma akár ts akár discord vagy bármi más egyéb.
Nagyábbol hirtelen ennyi jut eszembe de bármi kérdés van szívesen válaszolok rá.

csonti
110
Troll
Druid
csonti
csonti

Re: coronitä

HozzászólásSzerző: csonti » 2017.03.22. 22:30

Karakter Név:coronitä
Class:druid
Race:worgen
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) http://eu.battle.net/wow/en/character/m ... %A4/simple
- Előző Guild(ek):The Outsiders
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Ádám
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 21
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Szeretném a jelenlegi contentet mythicen végig ütni és ezt a jelenlegi guildemmel nem lehetett mert nem volt 20 online ember és ez miatt most 5 év után felisoszlott
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: monk/pala
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: persze tudom vállalni
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: igen tudom akár még továbbis tudok lenni
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: igen használtam és használok is mikrofont
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 4 éve játszom PVE-t és 3 éve balance druid a mainem
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Horridon és azért volt számomra nehéz mert nem volt megfelelő a raid komunikáció
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: single targetra van 2 db bis legendarym és hozzá be állitva a statpriom aoe-nál szintén van 2 másik legendarym és más talent/stat priom
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: mivel nekem megvan a 2 bis legendarym igy elég a 30% haste cap utánna mastery és crit
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: mert megvan a bis fejesem és single targetre ez a legjobb talent ( blessing of the ancients,nature's balance és az incarnation)
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: mmo champion és battlenet patch note
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: igen
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: gyengesége szerintem nincsen de erőssége annál jobban, mobilis és igény szerint át tudok álni más specre ha kell
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: gores
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: restron van és igen semmi akadálya hogy átáljak bármelyik bossnál ha szükséges
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: igen
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: nincs

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. Sör
5
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): nincs

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.22. 23:41

Engem nem győzött meg az apply, részemről nem támogatom a felvételt.
Kép

csonti
110
Troll
Druid
csonti
csonti

HozzászólásSzerző: csonti » 2017.03.23. 11:23

Hm ez rossz hír számomra mert nagyon szerettem volna bekerülni a csapatba és megmutatni hogy mégis mire vagyok képes a karakteremmel.

Belépés  •  Regisztráció