Csoda
110
Human
Warlock
Csoda
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Warlock
Nem: Male
Csoda

Çsoda Affliction Warlock - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Csoda » 2017.03.26. 19:53

Karakter Név: Çsoda
Class: Warlock
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Çsoda/simple
- Előző Guild(ek): Inkvizíció,( BC, prot wariror ) Amnesia ( BC végétől LK elejéig, prot warrior ) Anachronox ( Catától WoD közepéig kissebb szünetekkel, warlock, blood dk ), Shattered Legends
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Dani
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 30
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Mivel nem szerettem sosem az “átmeneti” otthonokat, a klánotok stabil múltja valamint a folyamatos előrehaladó prgress miatt próbálok szerencsét nálatok. A jelenlegi klánomat két ok miatt hagynám el: a hétvégi napközbeni raid időpontok családi elfoglaltságok miatt nem felelnek meg, valamint a HC takarításokon kívül nincs nagyobb potenciál a klánban.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nincs.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Alap esetben minden körülmények között, hosszú távon minimum 80% feletti attendance amit 3 raid esetében biztosan tudok vállalni. Amennyiben egy raiden nem tudok megjelenni, fórumon mindenképpen, de ha van rá lehetőség telefonon vagy mailben is jelzem, hogy ne okozzak kellemetlenséget a csapat összeállításánál.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Természetesen, ha ráhúzunk az sem probléma.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen használtam és használok ( TS ), van mikrofon és ha kell beszélek is.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Kezdeném Legion-al, utána vissza Ádámig és Éváig. Építkezés, munkahely váltás, valamint kisgyermek születése miatt ebben a kiegészítőben tartaléklángon égtem eddig, döntő többségében szigorúan puggal En HC 7/7, ToV HC 3/3, NH HC 10/10. Igény lett volna a magas szintű raidelésre, idő viszont annál kevesebb úgyhogy eddig ennyivel kellett beérnem. Kicsit visszakanyarodva a múltba. BC-ben Karazhan, Magteridon, Gruul, BT, Hyjal, Sunwell ( prot warrior, SSC, TK már bőven kulcs küldi után sajnos ), LK-ben Nax, OS, Eye, Ulduar, Trial, ICC ( prot warrior ), Cata-ban Throne, Firelands, DS ( prot warrior ), MoP-ban MV, HoF, Terrace, ToT ( warlock ), WoD-ban HM, BRF ( blood dk ). Idővel mikor megjelentek az “achizások” raiden, majd a hc később a mythic nehézségi szintek igyekeztünk minél magasabb szinten progresselni, sajnos BC után a server élversenyző státusz messzire elszállt így ezeket most nem gépelném le.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Nem tudom, hogy a legnehezebb de ami a legjobban beégett az BC-ben az Illidan harc volt. Miközben még erősen verték belém a tank mesterség finomságait, a harc hosszúsága, a rengeteg mozgás és fázis valamint a shiled bolck állandó és időzített használata erősen szíven ütött. Útólag visszagondolva valószínűleg a tapasztalatlanságom miatt, de ezt emelném ki.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:
Single: Feldobom az Agony, Corruption, SL hármast amiket igyekszem végig fenntartani a továbbiakban, castolok 2-3 Unstable affliction-t, amenniyben legalább 2 UA fent van eltolom a Reap Souls-t ( ami remélhetőleg nem 1 töltöttségen árválkodik éppen ) és amíg az UA le nem jár vagy valamelyik másik dotomat nem kell frissíteni Drain Soul.
Aoe: Amennyiben nincs kiemelt életerejű vagy olyan target amire fókuszálni kellene, igyekszem feldobni minél több mob-ra az Agony-t, majd Seed of Corruption. Folyamatosan fenntratva az Agony-t a Sedd robbanásából adódó Corruption dot mellett és ahogy a shard-ok engedik tolom a Seed-et. Kicsit buta így, de megközelítőleg ennyi.

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Bújom a fórumokat és nagy felhasználója vagyok a training dummy-knak valamint a Simcraft-nak. Ez alapján a mastery amit keresek minden itemen, emelett a crit valamint a haste ami “tökéletesíteni” tud egy itemet nekem.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Hatalmas felhasználója vagyok a tome-oknak PUG raider szinten is, így nincs aktuális talent. Mindig az a legjobb talent amivel a legnagyobbat tudom kitolni az aktuális boss-on.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: icy-veins, noxxic
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Erőssége single target és nagy pack esetén erős dps, mobilitás, SS :D, gyengesége a folyamatos kis létszámú alacsúny életerejű csapatok hektikus aoe-ja.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Nincs.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Megrögzött affli párti vagyok, áttekerek szívesen de akkor a disc papokkal fogok versenyezni dps-ben :)
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Otthonról egy 15 colos retinakijelzős MacBook-ról tolom, eddig vidáman bírta a 20 fős raideket, nap közben cégtől egy i3-as 8GB rammal felszerelt, ősrégi Radeon HD 4870 1GB gépről szoktam vandálkodni.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Tanulékony vagyok, egy új harc során az alap tanulásból fakadó hibákat elkövetem, de ahogy rögzült egy mechanizmus onnantól ritkán hibázok. Valamint nap közben legtöbbször fut a gépemen a cégnél a játék, így ha nem is 100%-osan de hadra fogható vagyok m+ vagy egyéb elfoglaltságokra.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Loot
3. Társaság
4. Sör
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Çsoda Affliction Warlock - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.26. 21:44

Az apply jó, és mivel következő contentben az egyik lockunk jelenléte a raideken kétséges, így én támogatom a felvételt, azonban azt tudnod kell, hogy elég bő most a rosterünk és igyekszünk az adott bossra a lehető legjobb összeállítással menni. Emiatt nyilván nem fér be mindenki minden bossra.

Még átbeszéljük a holnapi nap a többiekkel is a jelentkezésed, de ha részedről a fentiek nem jelentenek akadályt, akkor személy szerint áldásom adom az applyra.
Kép

Csoda
110
Human
Warlock
Csoda
‹ Alliance of Destiny ›
Csoda

HozzászólásSzerző: Csoda » 2017.03.27. 05:00

Egyáltalán nem gond, mindig szerettem a versenyhelyzetet. Ha van nálam adott bossra aki nagyobbat tol / hasznosabb, akkor nem dörzsöli a hátsómat a pad.

gyilki
100
Human
Mage
gyilki
‹ Alliance of Destiny ›
Szint: 100
Kaszt: Mage
Kaszt (Diablo): Wizard
Nem (Diablo): Male
Follower (Diablo): Enchantress
gyilki

HozzászólásSzerző: gyilki » 2017.03.27. 06:11

Én is ilyen munkahelyet akarok! :twisted: :twisted: Szimpatikus apply ;)
"Ha halott vagy, nem tudsz róla, hogy halott vagy.
Csak a téged körülvevőknek, a többieknek nehéz...
Ugyanez az eset áll fenn, ha hülye vagy."

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.03.27. 18:57

Átbeszéltük, keress meg valakit invért légyszi.
Kép

Csoda
110
Human
Warlock
Csoda
‹ Alliance of Destiny ›