Frarin
100
Dwarf
Warrior
Frarin
Szint: 100
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Nem: Male
Frarin

Frarin- Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Frarin » 2017.04.18. 18:17

Karakter Név: Frarin
Class: Warrior
Race: Dwarf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... rin/simple
- Előző Guild(ek): 2005 óta megkoptak az emlékeim, így a legutóbbi a Crusaders of Honor volt és még most is benne vagyok, bár a guild már jó ideje nem létezik raid szinten.
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Krisztián
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 30
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Most tértem vissza a játékba pár órája, Darel-t régóta ismerem, őt kérdeztem, hogy casualnak mehetnék-e hozzátok és ő volt olyan kedves, hogy mondta, hogy írjak rá Fonix-re, amit meg is tettem. :)
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: fontos nincsen
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Mivel casualkodnék, vagyis a normal/HC bőven kielégítene, nem releváns a kérdés, egyébként tudnám vállalni, de nem hiszem, hogy még egyszer feláldoznám a szociális életemet a mythic raidelésért :)
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen tudnék, lásd előző válaszomat. :)
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen használtam, mivel alapelvárás egy mythic guild esetében. Akár angolul is, ha az kell. :)
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 2005.augusztus.29-én kezdtem játszani a játékkal, így elég sok mindent a maga idejében kicleareltem, most másfél év után térek vissza, WOD alatt a Crusaders of Honor tagja voltam, mythic raider poziban és ha jól emlékszem 9/13-nál hagytam abba a játékot.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: ezt már meg nem tudnám mondani, Black hand fightot nem szerettem, mert nem volt túl warrior barát. :D
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Mivel saccperkb 3 órája léptem be először másfél év után, még a keybindjaimmal szórakozom :D Valamint jó pár addont is lekéne szednem.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: olvastam Warrior Guide-ot, ez alapján Haste > Mastery > Versatility > Strength > Critical Strike a jelenlegi prio a statok terén, twitter/icy-veins,/mmo-champion bőven elgendő infoval szolgálnak.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: A talentek kiválasztásánál még Boss fight nem játszott szerepet, pusztán a guide elolvasása után és javaslatai után választottam a jelenlegit, mert ez ígéri majd megfelelő gearrel a legjobb dmg outputot.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: lásd fentebb.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Nem, mivel nem játszottam másfél évig, amúgy igen, ha aktívan játszom.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Ahogy látom a pár gombos rotáció maradt meg, bár változtatásokkal, ez engem személy szerint zavar, hogy ennyire egyszerűnek hagyták, erőssége a dmg outputja megfelelő gearrel, de a warri mindig is gear dependant volt.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Darel
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Armsként toltam bizonyos fightokat WOD alatt, és most is megtudnám tanulni valószínűleg.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: 3 éves a konfigom vagyis már 4 éves, i5-3570k, gtx 760, 8 GB RAM és másfél éve tökéletesen bírta, gondolom, nem ugrott meg a játék által elvárt teljesítmény igény.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: WOD alatt top 3 warriban konstans benne voltam Arathoron a wowprogress alapján, nem mintha most éppen ez számítana bármit is :D

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

2. Progress
4. Loot
5. PVP
1. Társaság
3. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincsen köszönöm. :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Frarin- Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.04.19. 13:42

Casualként, vendég rangba nem is kellett volna applyt írni, nem tudom, hogy miért mondta ezt Fönix.

Keress meg este invért. (Limah)
Kép

Belépés  •  Regisztráció