Malgus
110
Draenei
Shaman
Malgus
Szint: 110
Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Nem: Male
Malgus

Malgus-jelentkezés

HozzászólásSzerző: Malgus » 2017.07.05. 12:51

Karakter Név:Mälgus
Class:Shaman
Race:Dranei
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... %C3%A4lgus
- Előző Guild(ek):fuh akad pár, Ascendancy,War Eternal,Reckless Mortals ,Remnant ezek amikre még emlékszem is
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Richard
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:23
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Mythic progress magyarokkal
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz:ebben a kiegbe sajnos a legendary/weapon upgrade miatt annyira nincs régen 5-6 hc képes karakteremmel tudtam kellő szinten játszani hogy hoztam ami éppen kellet reméljünk egy jobb kiegért
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:igen
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz:igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz:ts ,ventrillo,mumble,discord mindent nagyjábol
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz:Soo ba kezdtem igazán mythicezni ott Malkoroknál akadtunk le még az Ascendancyba aztán Reckless Mortalsba Mannorothig mythicbe és most leütöttük mythic Xaviust guild halála elött
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:X'hul horac fogalmam sincs hogy van irva de rajta olyan 200-300 wipe volt mythicen és a végére már a probléma inkább az hogy 20 an eljöjjünk rá volt mint a boss maga
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Ele shaman vagyok nincs nagy rotank főleg nem aoe ba de az elem shamanom a mainem évek óta szóval a rota megvan
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:icy veins átlalába top mythic guildes tagok által van irva guide de felnézek bay nek a videora is általába és az earthshrine discrodra is hogy van valami fontosabb régen Binkstein a legnagyobb shaman theorycraftos postjait nézegettem
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:elem talentek megint straightforward ha van aoe lightning rod ha nincs ascendance ezen kivűl az összes talent kb statikusan megvan melyik a jobb vagy legendary kell hozzá hogy megérje használni
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:icy-veins,earthsrine,
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:nem nagyon volt eddig aktiv oldalunk
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz:erősség:Cleave Aoe
Gyengeség:bármilyen mobility
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:sok sok guildbe megfordultam és sok emberrel raideztem de nem igazán tudom a tagokat felétek de lehet lessz pár aki felismer
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:tapasztalat van restoba de legendary vagy fegyo upgrade nincs rá de pl Ilgynoth on kellet resto a totem miatt szóval ott néha váltottam
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
Gtx 970 videokari bőven viszi a raideket
intel core i7-4790k 4 ghz proci és 12 giga ram
- Válasz:
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:nem igazán tudom mit kéne ide de talán annyi hogy nem szokásom otthagyni raideket még ha már sok ideje is ottvannak nem ugy mint sokan mások soo t teljesen kieg végéig farmoltam onnan hogy bejött same for hfc

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

2. Progress
4. Loot
5. PVP
3. Társaság
1. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): nem

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Malgus-jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.07.05. 16:52

Az enchantokat pótolni kellene, valamint a fegyvert legalább 52-re felhúzni és akkor részemről támogatom a felvételt.
Kép

Malgus
110
Draenei
Shaman
Malgus
Szint: 110
Malgus

Re: Malgus-jelentkezés

HozzászólásSzerző: Malgus » 2017.07.05. 16:59

encsakat csak mertn em volt guildem nem használtzam de felteszem, a 52 es fegyot meg pont 20 perce fejeztem be :D

Fönixstorm
Officer
Draenei
Shaman
Fönixstorm
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100