Gracus
110
Human
Paladin
Gracus
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Male
Gracus

Gracus - jelentkezése (Felvéve)

HozzászólásSzerző: Gracus » 2017.07.26. 04:50

Karakter Név: Gracus
Class: Paladin (Retribution)
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hor/gracus
- Előző Guild(ek): Equinsu Ocha (1 hete), Turul Legion (2 évet), Interregnum (1 évet), Ascendancy (1 évet)
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Huba
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 25
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: A jelenlegi guildemből (Equinsu Ocha) azért akarok eljönni, mert komolytalanok. A Turul Legion-ből azért döntöttem úgy, hogy eljövök (nehéz volt, mert ők voltak a legjobb guild, ahol eddig voltam) mert szeretnék nagyobb kihívást találni a játékban és mythic raidelnék, ott erre nem volt lehetőség.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: ---
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Természetesen igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Természetesen igen.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen, eddig ezeket használtam raideléseknél: TS, Twitch.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: MoP SoO óta raidelek... előtte elfoglaltabb voltam és nem volt elég beosztható időm munka meg tanulás mellett.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Odyn - HC. Turul-al voltam Odyn-nál és nagyon megszenvedtük a színekkel való rohangálást meg a megfelelő időzítéseket a két miniboss-al (Hyrja meg vmi másik).
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Single: Judgement mindig legyen a bosson, Blade of justice, Wake of ashes amikor csak lehet, Crusader strike időkitöltésre, illetve Templar's Verdict ahányszor csak lehet. Avenging wrath/Crusade, Shield of vengeance, Eye for an eye pedig amint lehet a fight közben és van értelme. AOE: ugyanaz, csak a Templar's verdict helyett Divine storm.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Set bonus-ok a legfontosabbak, aztán Strength>Haste>Crit/versatility.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Eye for an eye: pl. Krosus-nál def cd-ként nem volt mindig elég a shield of vengeance, ezért pont jól jött ez a talent. Divine Hammer, Zeal: ha sok az add a boss mellett (Spellblade Aluriel, Skorpyron, High Botanist Tel'arn, Mistress Sassz'ine) akkor jobb a Divine hammer, mint a Blade of justice, mert többet sebez, amúgy single targeten a Blade of wrath talent jobb. Divine intervention: számtalanszor jól jön, mert megment a haláltól. Kil'Jaeden fight alatt 2x is tudom soakolni a nagy láva-meteort, mert 4 perc csak a cd-je. És még csak az egy perces debuff se marad rajtam.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: wowhead, icy-veins, askmrrobot (előfizetésem is van)
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: A boss taktikákat ott szoktam elolvasni, illetve a raid logok követését ott kísérem figyelemmel, tehát igen
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Gyengesége egyértelműen az, hogy lassan lehet vele csak mozogni, emiatt szívtam már párszor. Erőssége az, hogy sokat tudok segíteni a boss taktikában a soakolásban pl, gyors heal (lay on hands) és szinte halhatatlan vagyok :D ja és szerintem jó a DPS-e is... nem utolsó sorban.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: AoD-ban nincs, de ha jól tudom a Turullal vanilla óta van/volt valami kapocs. Nefadar a Turulból ajánlott titeket, azt mondta ismer pár embert a guildből még vanilla óta.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: sajnos nem igazán. Se gearem se tapasztalatom nincs healben, vagy akár tankolásban.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: 7/10-en játszom a játékot, raidek gond nélkül mennek. Ha akadozna, akkor raid idejére lejjebb venném 5/10-re
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Kitartó vagyok, szeretem a kihívásokat, de türelmes is a többiekkel szemben. Nem kiabálok, idegeskedek, szekálok senkit. Próbálok építő tagja lenni a közösségnek, bevállalok szívesen extra feladatokat encounter alatt. A taktika elsajátítása nem igazán megy elméletben a videókon keresztül, tehát ha le van írva/meg van beszélve TS-en nekem az a tuti :)

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Társaság
3. Loot
(3,5. Achievment)
4. Sör
5. PVP

- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Szoktatok raid achievment run-okat csinálni? Mert Turulban nagyon jó volt ezeket végig csinálni. Néha nehezebb volt, mint maga a boss elsőre HC-n és számomra kimondottan szórakoztató volt. A mountokról nem is beszélve :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Gracus - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.07.26. 13:18

Kulturált, összeszedett apply. A gear is rendben van, nyilván 1-2 hc loot még elfér, de a lehetőségekhez mérten teljesen jó.

Részemről a felvétel mellett teszem le a voksom.

Ui.: eddig minden contentben csináltunk achi runt, amikor már mindenünk tele lett a mythic progresszel, szóval az most is várható lesz :)
Kép

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.07.26. 13:41

Igazából hagyjuk is az időhúzást, keress meg valakit invért és az esti hc clearre már tudnál is jönni.
Kép

Darel
90
Human
Mage
Darel
‹ Alliance of Destiny ›
Faj: Human
Kaszt: Mage
Nem: Male
Darel

HozzászólásSzerző: Darel » 2017.07.26. 14:32

Szia, en ismerem meg a regi idokbol az interregnumbol... Igaz akkor az interregnum mar nem tartozott a progress guildek koze, de nem volt a sraccal gond ha jol emlekszem.

Belépés  •  Regisztráció