Vegetekvan
110
Draenei
Mage
Vegetekvan
Szint: 110
Faj: Draenei
Kaszt: Mage
Nem: Male
Vegetekvan

VegetekVan - Jelentkezés (Elutasítva)

HozzászólásSzerző: Vegetekvan » 2017.08.12. 17:29

Karakter Név: VegetekVan
Class: Mage
Race: Draenei
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/vegetekvan
- Előző Guild(ek): Ascendancy, Reckless Mortals
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Dezső
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 35
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Mythic progress normális magyar társasággal. Az előző klánok sajnos összeomlottak, a jelenlegi említésre sem méltó.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: http://eu.battle.net/wow/character/arathor/Ywred/ Sajnos nem vagyok vele annyira ügyes, mint kellene. Nagyon sokáig tankoltam paladinnal, WOD-óta viszont nem használtam, de ha nagyon kellene tank, be tudnám vállalni.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: TS-t használtunk mindig, igen menni fog :)
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Vanilla óta játszom, kisebb megszakításokkal (volt kieg, ami teljesen kimaradt (pl Cata)). Kb. 2 hónapja tértem vissza megint, így normal TOS-nál többre sajnos nem jutottam. Anno TOC-ban kezdtem el Mythic-ezni (lánykori néven HC-ni), aztán SoO-ban végig ott voltam. Utoljára pedig a Reckless-el Xhul'horac-ig jutottunk progressben.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Bár a legtöbb wipe talán Xhul'horac-nál volt, mégis Immerseus számomra a legemlékezetesebb. Az oka, a nagyon összetett mozgások, egyszerre a raid többi tagjával. Egy pici hiba, és wipe volt. Több száz próbálkozásunk volt ott is.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Pull előtt 3 sec-el Ebonbolt, aztán Icy Veins, Flurry, ha proccol Ice Lance, ha nem Frozen Orb, azzal már biztosan fog. Aztán mivel instant lesz a Blizz, az a következő. Általában ilyenkor folyamatosan 3-as proccon van a Lance, így azt tolom, amíg lehet, majd még egy Blizz belefér instant. Közben lehet Fingers of Frost ha aktív. Ha semmi sem proccol, és minden cd-n van, akkor Frostbolt 5-ször, és Ice Lance, hogy kilőjem az 5 Glacial Spike-ot is.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Jelenleg még nagyon gyenge a gear-em, így jelenleg az ilvl kivételével nem nagyon nézek mást, hisz hamar cserélődik. Ha megfelelő itemeket tudok végre szerezni, akkor az alábbi a prioritás: Critical Strike (itt van cap 33% ha jól tudom), Intellect, Haste, Versatility, Mastery. Illetve a set is nagyon fontos.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Nagyon hosszú lenne, van alap qest-elő talent, erős aoe raid talent, és normal raid talent, amit boss függvényében változtatni lehet/kell. Általában ha lehet passiv skilleket választok, ha sok mozgást igényelnek a bossok. Egyet emelek ki mégis, hogy legyen példa, mert ez specifikus, az Arctic Gale az instant Blizzard miatt nagyon hasznos, akár single targetnél is.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: http://www.icy-veins.com, régebben http://www.noxxic.com, de ott több hibát is találtunk, ezért maradt az Icy.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Ha van, akkor használom :)
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Erőssége, nagyon mozgékony, erős dps, végre AOE-ben is, a két Ice Block miatt alkalmas akár halálos debuffok, aoe-k kivédésére. Gyengesége, mint szinte minden casternek, ha sokat kell mozogni, oda a dps, és persze papír, egyet kettőt kap az arcába, és már fekszik is.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Ha jól tudom Gracus, és Malgus kolléga is nálatok van, velük nagyon sokat játszottam.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: A mage csak dps-re képes, próbálkoztam többi spec-el, még az Arcane megyeget, de a frost van benne az ujjaimban. Ha úgy kívánja a raid, természetesen mindet megteszek a haladásért.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: I7 6700K, R9 390x VGA, 16 GB ram. Alkalmas a raidre.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Két dolog van, ami befolyásolhatja a raid jelenlétemet. Az egyik, hogy 3 gyermekes apuka vagyok, lehetnek betegségek, ami miatt pátyolgatnom kell őket. Illetve a munkám miatt egy-egy napokra kötelezhetnek Pestre utazásra, bár általában 8 előtt hazaérek.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Társaság
3. Loot
4. Sör
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincs jelenleg kérdésem.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: VegetekVan - Jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.08.12. 18:00

Szia,

A gear iszonyatosan gyenge, így sajnos progresszen semmire nem mennénk a jelenléteddel.

Nem mellesleg én emlékszem, hogy a legutolsók között voltál dps-ben a reckless mortalsban a logok alapján.

Szóval részemről egy egyértelmű nem a válasz a jelentkezésre.
Kép

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
dannte

HozzászólásSzerző: dannte » 2017.08.12. 18:05

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dannte 2017.08.12. 21:45-kor.

Vegetekvan
110
Draenei
Mage
Vegetekvan
Szint: 110
Faj: Draenei
Kaszt: Mage
Vegetekvan

HozzászólásSzerző: Vegetekvan » 2017.08.12. 18:11

Sziasztok!

Köszönöm hogy elolvastátok, akkor vegyétek tárgytalannak a jelentkezésemet.

Belépés  •  Regisztráció