Gandzsaman
110
Pandaren
Monk
Gandzsaman
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Pandaren
Kaszt: Monk
Nem: Male
Gandzsaman

Gandzsaman - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Gandzsaman » 2017.09.24. 22:29

Karakter Név:Gandzsaman
Class: Monk
Race: Panda
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... gandzsaman
- Előző Guild(ek): (Outland-den egy PvP-s Guild már nem tudom mi a neve ) ,WildNastyponys , In Aeternum , Rise Legacy
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Patrik
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 16 ( Kussol és nem zavar fajta :D )

- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Progress miatt . Leadernek nem tetszik a raid vezetése / informácio adása

- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nincsen

- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Persze
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Persze (Soha nincs internet problémám )
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen

- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Legion-ben kezdtem Elsönek pvp de aztán rá áltam a Progress-re ami aszem olyan trial of valor vége / közepe volt .
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Mivel Legion be kezdtem igy nem nagyon volt ilyen ( Még ) .

- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:

DPS

Boss Kezdetekor : Poti , Fyling serpent Kick , Storm Earth and Fire , Tiger Palm , Touch of Death , Rising Sun Kick , Energizing Elixir, Strike of the Windlord(Artifact), Fists of Fury, Whirling Dragon Punch, Ezek után meg a normális Rotation .

AOE : Fyling serpent Kick , Storm Earth and Fire , Energizing Elixir , Strike of the Windlord(Artifact) , Spinning Crane Kick , Tiger Palm , Spinning Crane Kick , Tiger Palm (ezt még 2x ) És normális rotation addig amég nem gyülik össze anyi Chi hogy megint eltudjam játszani a combot .

Healer

Singel Heal : Statue a Boss behuzása elött . DBM Pull nál ( olyan 3 sec nél ) Hot és Eveloping mist . Innentöl meg már változo . Boss fight közben : Effuse , HOT kiosztása ha nekem kell cd-zni akkor ugye a cd-im .

AOE Heal : HOT kisztás / Vifiy , Tea és megint Hot kiosztás .

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:
DPS :Mastery , Crit , Versa
Heal : Mastery , Crit / Versa . haste

- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: ( ToS HC Avatar ) Serenity : Mert elején rosszul jön ki a a burst amit felül ki irtam és rám robbanna a zöld cucc . Alapbol meg Whirling Dragon Punch-t használok a többie Boss-on

- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: wowhead, icy-veins

- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Ami van azt használni kell :D . De amugy igen

- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Gyengesége : WW PVP ben, Talán még a Singel target, Furcsa megszokni mind a 3 spec-et
Erőssége : AOE

- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Csak ajánlom van : Executive ( Prot pala )

- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Mind a 3 Spec-emet Játszom és igen ha például kéne még egy DPS / HEAL akkor örömel tekerek át ( mindig van nálam 3 fajta flask ilyen esetekre )

- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: I5 7600 , 1050Ti , Többire nem emlékszem :D ( Igen Alkalmas )

- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Amit irtam és hiba lenne benne akkor Sorry . 6 Éve Hollandiába élek és hát már nem nagyon foglalkozok a Magyar nyelvtannal .
Sok idöm van játszani a játékkal igy tudom fejleszteni a karakterem gearjét / Fegyoját .

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVp
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Ebben a moment ben nincsen .

Gandzsaman
110
Pandaren
Monk
Gandzsaman
‹ Alliance of Destiny ›
Gandzsaman

Re: Gandzsaman - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Gandzsaman » 2017.09.24. 22:42

I.1.8. Szabályra :
Nap mint nap 20+ os emberekkel játszok igy már megszoktam.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2017.09.24. 23:12

Hali,

Ki az az Executive nálunk?

Egyébként meg, hogy reagáljak az applyra is. Holnap átbeszéljük a többiekkel a jelentkezést.
Kép

Gandzsaman
110
Pandaren
Monk
Gandzsaman
‹ Alliance of Destiny ›
Gandzsaman

HozzászólásSzerző: Gandzsaman » 2017.09.25. 00:03

Hello
Executive követi a guild-et már egy jo pár hete és ezt a baráti köreiben is meg emliti . Hallotam jo dolgokat . Igy gondoltam irok egy jelentkezést.
(Tehát egy ismeretlen nektek)
(Gondoltam kicsit weird lesz :D de mivel ö nekem egy ajánlonak számit igy bele irtam.)

Üdv. Gandzsa

Rebl
Council
Human
Priest
Rebl
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Priest
Nem: Female
Council
Rebl

HozzászólásSzerző: Rebl » 2017.09.26. 00:26

Pár kérdés
Miért WDP-t használsz elsősorban?
Serenitys rotationt le tudnád írni?
Hh nem használsz 2es t19et a 4es t20 mellé?

Gandzsaman
110
Pandaren
Monk
Gandzsaman
‹ Alliance of Destiny ›
Gandzsaman

HozzászólásSzerző: Gandzsaman » 2017.09.26. 12:42

Ha serenityt használnék akkor nem lenne Storm Earth and Fire . (Amikor utoljára néztem akkor wdp/ Storm Earth and Fire el több dps tudtam tartani mint a serenitys talental.)

A serenitys rota meg ugyan ugy nézki csak az elején nem a storm earth and fire-t nyomom hanem a serenity-t . Közepéröl lemarad a energy elixir A végéröl meg lemarad a wdp .

Tehát ez ugy nézki hogy :

Poti , Fyling serpent Kick , Serenity , Touch of Death , Rising Sun Kick , Strike of the Windlord(Artifact), Fists of Fury, (ha még van serenity akkor még egy Rising Sun Kick-et eltolok) Ezek után meg a normális Rotation

A T19 nem volt meg 900+ ba . Ha felvennék 890-est akkor nagyon le viné a hp/dps-em.
Söt azza cd csökentés a Rising Sun Kicken nem változtatot semmit a dps em ugy hogy a helyükre 925+os itemeket raktam . De ha meg olyan ILVL lenne meg ami elvisehetö akkor persze hogy használnám mert jobb lenne a rotation (extra stack a fist fury dmg- hezz)(+extra milliok a dmg done hozz)

De amugy miden tanácsot megfogadok a officerektöl / class vezetötöl (ha igy hivják :) )

A character nem hordás hanem alli-s (sry benéztem vlamit :D. )

Rebl
Council
Human
Priest
Rebl
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Priest
Nem: Female
Council
Rebl

HozzászólásSzerző: Rebl » 2017.09.26. 16:20

Ahol nincs nagyon sok aoe ott jobb a serenity, szóval ezért van az, hogy minden top windwalker serenityt használ.
A serenity rota teljesen más mint amit mondtál. A lényege hogy minél több buffolt RSK-t használj alatta, szóval a korrekt rota: FSK -> TP -> ToD -> FoF-> Serenity+RSK -> artifact -> BoK -> RSK -> FoF. Serenity alatt a FoFot RSKért mindig lehet cancelezni, és így nagyjából 4-5 RSKt be lehet préselni a serenitybe.

Azt mondanom se kell, hogy a t19 nagyon fontos emiatt, hiszen a sebzésed 40%a RSKból jön, szóval ha RSK-n van 30%os cooldown reduction az rengeteget számít. (Amit találtam ott azt írják, hogy nagyjából 90-100 extra ilvlt ér meg a 2es szett, szóval valószínűleg ha LFRes darabokat találnál, az is megérné.)

Amúgy ha ragaszkodsz hozzá, hogy csak 4est használsz és 2 offpiece itemet, akkor hogyhogy nincs rajtad a legendary chest? Úgy tudom single targeten ez a legendary dobja meg legjobban a dpst.

1-2 Próba raidre támogatom a felvételt ahol tudsz bizonyítani.

Belépés  •  Regisztráció