gyorfi1993
110
Night Elf
Monk
gyorfi1993
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Monk
Nem: Male
gyorfi1993

Walkerjo jelentkezés

HozzászólásSzerző: gyorfi1993 » 2017.11.04. 12:06

Karakter Név: Walkerjo
Class: Monk (Mistweaver)
Race: Night elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: Walkerjo
- Előző Guild(ek): Equinsu Ocha
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Alex
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 24
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Azért szeretnék csatlakozni, mert az előző guildben a tagok komolytalanok voltak és nem úgy álltak a progresshez, mint ahogy kellett volna. Szeretnék nagyobb kihívást találni és erre ott nem volt lehetőségem, azért is hagytam ott.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Walockjo
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: igen
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: igen (TS, Twitch)
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: MoP óta vagyok inkább jelen a WoW világában, de Január óta játszok eredetin.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: ToV - Odyn Odyn - a színek meg az időzítés miatt.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
Válasz: Single targetre sebzéstől függően használom az Effuse-t(mana takarékosság miatt gyakrabban), Enveloping Mist-et(tankokra, ha lehetséges mindig pakolom), a Vivify-jal kisebb groupokat szoktam helalni, ha a Renewing Mist proccol. (folyamatosan pakolom a raiderekre). Sheilun's Giftet 6-os stacknél mindig használom, hogy manát spóroljak. Life Cocoont tartogatom, a nagyobb sebzésekre.
Group heal: Chi Burst-öt, amikor lehet használom főleg az előttem állókra elég jó kis healt kioszt, és a bossra is sebez egy keveset. Raid sebzésnél Invoke Chi-Ji, the Red Cane valamint az Essence Fontot használom, valamint ha proccol a Vivify. A revivalt csak a legvégső esetben használom, ha nagyon nagy sebzés kerül kiosztásra. (többi healerrel közös egyeztetés után ) Ez úgy is a helyzettől függ, hogy mikor mit kell használnom, de próbálok mindig takarékoskodni a manámmal.

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Próbálok arra törekedni, hogy a set bonusos itemeket megszerezzem, valamint figyelek arra, hogy Critical Strikos és Versatilitys statok legyenek az itemeken.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Harjatan - a boss előtt kell stackelődni, ezért tökéletes a Chi Burst, mivel a boss is kap sebzést és az előttem állókat elég jól healeli. Lifecycles - amikor használom az Enveloping mistet 20 % manát sprólok vele és fordítva is. Focused Thunder 2 charge tökéletes az instant Enveloping mistre, valamint az Effuse healjének növelésére.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: wowhead, Icy-veins
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: igen, mindig nyomon követem a változásokat.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Az előző guild komolytalansága és loot kiosztása miatt nincsenek meg a set bonusos itemeim, de ezeket próbáltam pótolni a nekem megfelelő statokkal rendelkező itemekkel.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Régebben játszottam a Windwalker specen, legendary-k is vannak rá, de úgy komolyabban nem merültem bele, így nem igazán van tapasztalatom.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Eddig nem okoztak gondot a raidelésnél a 25+ fős groupok.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Antorous progressben lennék benne szívesebben, valamint Normal/HC-s raidekben, de ez úgy is a teljesítmenyemtől függően derül ki.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Társaság
3. Sör
4. Loot
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Venix
Council
Night Elf
Priest
Venix
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Kaszt: Priest
Council
Venix

Re: Walkerjo jelentkezés

HozzászólásSzerző: Venix » 2017.11.04. 15:03

Szia! Jól összedett appli + pont ,hogy szép kék :D. Az alapvető karakter beli dolgok renbe vannak, ahogy írtad kihasználod a Vivify proccot (Uplifting Trance), Renewing mist megy cd-re és nem hagyod a Sheilun's Giftet sem magán ülni.
Amibe bele tudok kötni az a talentek, példának okául amit leírtál Hajartan-on.

1.Lifecycles - a talent maga nem rossz mana spórolásra, de ha a spellek okosan vannak hasznáva a fightok 90%-án nincs rá szükség csak ha valamilyen oknál fogva sokat kell használni az Enveloping Mistet. Illetve ha lesz jelenlegi 4-es szet az leviszi a hasznát

2.-Chi-Ji - Nem rossz kis madár, ingyenes 45 secig healelget és nem kell rá figyelni, viszont nem scalel jól, így jelentősen leesett a healje kieg első feléhez képest. Viszont ha már hajartan volt a példa oda a vele egy sorban lévő Rushing Jade Wind tőkéletes lenne, ahogy az is a legtöbb bosson.
Rushing jade wind manaevő spell de okosan használva könnyedén az egyik legjobbat healelő spelled lehet. Miközben Chi-ji egy fél healcd-vel ér fel mostanság. - Nyilván fightokon ahol nem stackelünk (goroth-avatár stb) nem éri meg.

3.Focused Thunder: - Említetted, hogy a Thunder Focus Tea-t az Effuse-ra illetve az Enveloping Mistre használod, ami sajnos csak esetenként helyes (pl 4-es set procc-ot gyorsan el akarod használni vagy valakit gyorsan meg kell menteni), legtöbb esetben Vivify-ra érdemes elnyomni amivel rengeteg manát takarítasz meg a fentebb említett talenteknek meg így lesz helyük.
Ha sok manával vagy mert a fight nem igényel spam healt akkor a Renewing Mistre érdemes elhasználni (pl fight elején).
Ezen a talenten a mana teát javaslom, ami gyakorlatilag egy mini inner és egy 1.5 perces healcd ha jól van használva mégpedig: Enveloping mist ha van 4-es set procc a + heal% miatt > Velen's > Mana Tea > Ha van akkor Rushing Jade Wind > Essence font > Vivify spam (igen buffolatlan is), ha lejárt a rushing jade wind a buffon belül mehet még1 a végén.

Ennyi lenne, a hosszas talent magyarázáson kívül majd a Vasárnapi altoson megnézünk, de nekem eddig minden okénak tűnik.

-Vennix
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Venix 2017.11.04. 16:03-kor.

gyorfi1993
110
Night Elf
Monk
gyorfi1993
‹ Alliance of Destiny ›
gyorfi1993

HozzászólásSzerző: gyorfi1993 » 2017.11.04. 15:15

Köszönöm a tartalmas választ, megfogadom a tanácsokat és próbálgatni fogom őket :)

Venix
Council
Night Elf
Priest
Venix
‹ Alliance of Destiny ›
Council
Kaszt: Priest
Council
Venix

HozzászólásSzerző: Venix » 2017.11.05. 21:07

Szia!
Kihagytad a mai próba raidet, valami közbejött ? Csütörtökön megyünk egy hc-t 19:45-től van inv, majd küldünk invet calendarba, fogadd el kérlek,hogy tudjuk, hogy jössz-e.

gyorfi1993
110
Night Elf
Monk
gyorfi1993
‹ Alliance of Destiny ›
gyorfi1993