Peti0919
110
Worgen
Death Knight
Peti0919
Szint: 110
Faj: Worgen
Kaszt: Death Knight
Nem: Female
Peti0919

Steaknshake - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Peti0919 » 2017.12.04. 15:07

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Steaknshake - Arathor
Class: (Unholy) Death Knight
Race: Worgen
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil :https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/steaknshake
- Előző Guild(ek): Harmony
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Péter
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 23
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Szeretném kipróbálni magam mythic raid-en is, a jelenlegi guildem főleg a társaságra, mintsem a progressre fókuszál.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Van még 6db 110esem, de nem nevezném altoknak őket, csak a sztori, karakterismeret és fejlődés/questelés miatt húztam fel őket.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen, jelenleg is van egy TS3 szobám.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: A tauris korszakot ( BT, Naxx, Uldu, ToC, ICC, BWD, ToTFW, BoT) leszámítva, eredetire a Legion beharangozásakor jöttem, a jelenlegi content raidjeit normálon és heroicon kivittem ( Antorus HC 8/11 ).
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Mivel eddig csak puggal raideltem, nehéz kiemelni bármit is, mivel a nehézségeket a hozzá nem értő többi játékos okozta.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:
1, Dbm pull 6 másodpercnél elnyomom az army of dead-et, hogy a t20as 2-es set bonusból megkapjam a buffot, majd elnyomom a potit 1secnél, ezután felrakom a virulent pleague-t a targetre az outbreak-el, elnyomom a Gargoyle-t, miközben elnyomom a blighted rune weapont és az 1es számú trinketet, majd jöhet a dark transformation, a target alá rakom a defile-t, felstackelem a festering woundsot a festering strikal legalább 6-osra, amikor eltudom nyomni az apocalypse-t, amiből szintén megkapom a t20as buffot, majd 2es számú trinket és mehet a clawing shadows és a death coil, továbbá a t21es set bonus miatt probálom fent tartani a death coil dotot a targeten. Lényegében innentől kezdve isméltés, dotok ( virulent pleague és festering wounds) fent tartása.
2, Aoe fightoknál a rota lényegében nem változik, mythic plusokknál miután a dotomat midnenki megkapta, a clawing shadows válik a főbb priorátássá a death coil helyett, tekintve, hogy minden ott tartozkódó ellenfelet eltalál ilyenkor nem csak single target lesz. Több targetes raid bossoknál mivel melee vagyok, a dotomat feltudom tenni több bossra is.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: ( Strength ) Mastery és Haste mindenek felett.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Mivel a legendary vállas hiányában én úgy tapasztaltam, hogy felesleges Dark Arbiter-rel játszani, plána ha nincs hozzá meg a convergence of fate trinket, így a Defile és ahhoz illő buildel játszom (ameddig a jó isten nem akar megszánni egy legó vállassal). A Defile-hoz van legendary fejesem, amivel szinte folyamatosan fent tudom tartani és még plusz mastery és dmg a t21es death coil bonushoz. Többet nem igazán lehet indokolni, tekintve, hogy a defilhoz ezek a talentek mennek.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Wowhead, Icy-veins, egyéb fórumok, amiket értelmesnek és alátámasztottnak találok.( pl youtube guideok ahol indokolnak és tesztelik is )
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: A jelenlegi guildnek nincs weboldala és mivel nem is progress nagyon nincs is semmi esemény, nálatok, amennyiben kötelező, látogatnám.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Erőssége: kiváló single és multi target dps, könnyen lehet váltani egyik targetről a másikra. Gyengesége: Legendary függő dps (pl a legendary vállas), amit én személy szerint nagyon hiányolok belőle egy AOE CC a mythic plusoknál
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Ajánló: Csoda, Barát: Zerral
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Frost-on szintén tudok játszani bár nem szeretem és unalmas és nem jobb az unholynál véleményem szerint, a blood-ba tankolást pedig mondjuk úgy, hogy mindenki jobban jár, ha nem én tankolok.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: i7-7700k, gtx 1080, 16gb 3200Mhz Ram, 240 SSD egy 82 cm-es monitoron, hát 200fps alá nem nagyon szoktam esni soha :D
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Talán csak annyit, hogy az előfordulhat hogy nem jo valamelyik raid időpont vizsga miatt, pl dec 18 adikán este 6kor vizsga amiről leghamarabb 11körül érek a gép elé, gondoltam ezt jó ha tudjátok és remélem ez elfogadható.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress
2. Loot
3. Társaság
4. Sör
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Csoda
110
Human
Warlock
Csoda
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Warlock
Nem: Male
Csoda

Re: Steaknshake - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Csoda » 2017.12.04. 15:19

Hali!

Mint ajánló reagálok is a jelentkezésre. Anno leginkább m+ instákban, 1-1 pug hc-ban játszottunk együtt és egy tanulékony, ügyes játékost ismertem meg a személyében, aki figyeli és érti a kritikát, valamint folyamatosan fejleszti magát. Ezek természetesen csak első benyomások voltak, de annak jók.

Valamint előny, hogy nincs DK a rosterünkben, valamint 8/11 HC Antorus.

Részemről megadnám a lehetőséget, úgyhogy ide biggyesztek egy +-t, de több véleménytől függ a dolog. ;)

Belépés  •  Regisztráció