Mikäsa
110
Human
Mage
Mikäsa
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Mage
Nem: Female
Mikäsa

Mikäsa - Tagfelvétel

HozzászólásSzerző: Mikäsa » 2018.01.26. 08:37

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Mikäsa
Class: Arcane Mage
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/mik%C3%A4sa
- Előző Guild(ek): Equites
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Erik
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 29
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Régóta figyelemmel követem a progresst, és amerre haladtok és szeretnék én is most már végre egy erős össze szokott guildhoz tartozni, a mostani guildben jól érzem magam, de amit nyújt az nekem sajnos nem elég. Fejlődni és minél erősebb szinten a Bossokat ki akarom ütni, soha nem voltam Mithyck képes csapatban, és ezért szeretnék hozzátok bekerülni.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nincs, én csak a main karakteremmel foglalkozok, bár most szeretnék következő kiegészítőre valamit boostolni.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Mind a három raid napon részt tudok venni, ha közbe jönne valami pl: nem tartózkodok otthon akkor azt jelezni szoktam
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Az a baj hogy én mindig beszélek :), de igen használok ilyen programot !
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Eddig amióta játszok a Curve megvan mindig, + egy két mythick bosst öltem
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Így kiemelni nagyon nem tudok, talán SoO - ban Garrosh nehéz volt, meg most Kil'jaeden. Mostani Antorus - on nincs gondom :)
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Ezek össze állításához mindig utána nézek, próbálok a leírtak alapján meg a tapasztalatok után menni.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Mage - nél eddig mind három talentet kipróbáltam, de mégis a arcane állt közelebb hozzám mindig. E mellett fire amit még használok de azt ritkán. Arcene -t azért szeretem mert bórzasztóan erős az aoe- sebzése és gyorsabban tudok vele játszani.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: icyveins, ask mr robot, noxxic,
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Hát ezt bevallom nagyon nem szoktam használni. :(
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: A mage - nek gyengesége nincs :P de annál inkább a legjobb :)
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Sajnos nincs :(
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Mind három talenten tudok játszani, és ha úgy adódik akkor persze át talentelek.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Intel Core i5-4210H 2.90GHz processzorral, 8 GB DDR3 memóriával, 17,3"-es, 1000GB, NVIDIA GeForce GTX 950M
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Nincs, remélem inkább direktbe lesz lehetőség bemutatkoznom :)

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

3. Progress
4. Loot
5. PVP
1. Társaság
2. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Most nem jut hirtelen eszembe semmi :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Mikäsa - Tagfelvétel

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.01.26. 14:53

Szia,

Átbeszéljük a dolgot a többiekkel a hétvégén és lehet meg is keresünk ingame, hogy mire jutottunk.

Üdv,
Szem
Kép

Mikäsa
110
Human
Mage
Mikäsa
Mikäsa

HozzászólásSzerző: Mikäsa » 2018.01.26. 15:16

Szia :)

Rendben van :)

További Szép napot !

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Faj: Night Elf
Kaszt: Demon Hunter
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Scoundrel
Nep'tu

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.01.26. 15:38

Ez csak off comment. ha arcane mage-ről akarsz olvasgatni : https://www.altered-time.com/forum/view ... f=3&t=4569
És a noxxicot felejtsd el :)
A fox is a wolf who sends flowers.

Darel
90
Human
Mage
Darel
‹ Alliance of Destiny ›
Nem: Male
Darel

HozzászólásSzerző: Darel » 2018.01.27. 18:08

Csak egy gyors kérdés: a Rune of Power nem lenne jobb talent?

1-2 logot megnézve, elég sokat spórolsz az Evocation-nal (8:09 hosszú fighton a 2 Evocation kevés, főleg, hogy 1:30 a CD rajta) és a Charge-Up is több használatot igényelne a set bonusz miatt.

A Rune of Power, Evocation és a Charge Up ,,kihasználtsága,, javításra szorulna, de amúgy olyan nagy gond nincs.

Mikäsa
110
Human
Mage
Mikäsa
Mikäsa

HozzászólásSzerző: Mikäsa » 2018.01.27. 19:03

Igazad van kipróbáltam és meggyőzően jobb lett a dps :) köszönöm a tippet :) és a helpet :)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.01.29. 23:00

Köszi a türelmet, de sajnos nem tudunk helyet biztosítani számodra.

További jó játékot.

Üdv,
Szem
Kép

Belépés  •  Regisztráció