Neryx
110
Night Elf
Demon Hunter
Neryx
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Demon Hunter
Nem: Female
Neryx

Neryx - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Neryx » 2018.02.19. 06:23

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Neryx
Class: Demon Hunter
Race: Night Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: Neryx
- Előző Guild(ek): CBMH, Game Is Not Over, Retro Nation, Substance, Omnislash, Furor, Elemental Ganery, Deus Ex, Mostly Harmful
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Gábor
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 29
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Ragnaros-on szétment a társaság, felbomlott a guild, sokan abbahagyták vagy átmentek hordába. Én késve és kedvtelenül szintén átmentem (nighthold start után 1 hónappal) de nem találva a helyem inaktívba mentem egészen 2 héttel ezelőttig. Kiegről infók alapján értesülve mindenképp szeretném újból ally oldalon folytatni a játékot és rátok gondoltam első sorban az újrakezdéshez.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Warrior - 371 day played, Rogue - 194 day played, Druid- 84 day played
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen, mindet tudom vállalni. Ha kell többet is.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen, online tudok lenni. Ha kell tovább is.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen, használtam és van működő mikrofonom amivel tudok kommunikálni.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Classic óta mindent és mindenhogy raideltem. Casual-baráti társaságtól a hc-mythic guildeken át még külföldiekkel is volt szerencsém játszani több szerveren. Kisebb nagyobb afkolásokkal ugyan, de mezei raiderkén, officerként és raidleaderként is játszottam minden raid rolen.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Tapasztalataim által azt mondanám hogy Mythic Archimonde volt a legnehezebb, mert kellően jó csapatmunka, összehangolt koordináció és egyéni mikromenedzselés is kellett a közel zéró vagy nagyon minimális hibalehetőségek mellé. Ugyan nem egy lapon ezzel, de megemlíteném a régi motorosaknak a nerf előtti Kael fightot BCből ahol egy kör 20 percig is tartott :)
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Fightmechanikához igazodva class/spectől függően fázisváltásokhoz vagy egyéb feladatokhoz időzítve használom úgy a cdimet a rotámmal összhangban hogy a maximumot hozzam ki a teljesítményemből.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Optimális BIS listát megcélozva és progress adta lehetőség által úgy állítom össze a gearom ahogy azt a class/spec statweightelése megkívánja, törekedve a legjobb elosztásokra. Ha szükséges soft/hardcapek elérése.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Bossonként akár változhat a talent választásom ha valami mechanika megkívánja és a talent választás az erre megfelelő céllal valami plusszt nyújt. (jobb aoe vagy singletarget, esetleg előnyösebb utility)
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Icy-veins és bármi wowhead/mmo-champion/google guide.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Igen, aktívan.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Előnye a jól kezelhető resource management, erős burst single dmg, szituációhoz igazítható cdk, jó mobilitás
hátránya hogy az aoe cdkhez kötött és a burst window fentarthatósága Criteléstől függ.

- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Nincs vagy nem tűnt fel ismerős név a rosterból.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Természetesen bármikor hajlandó vagyok offpseccel játszani, ha a csapat haladása megkívánja.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Alkalmas a 25fős raidekre. i5-7400 3GHz, GeForce GTX 1060 3GB, 8 gig ddr4 2400, 120 gb ssd, stabil internet
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Elsősorban kiegre szántam a jelentkezést, mert argus mythichez le vagyok maradva. Jövőhónapban tervezem a kieg megvételét és ha felvételt nyerek hozzátok szívesen elhasználom bármilyen classra a lvlboostot amivel a csapatot segíthetem. Továbbá szintén felvétel esetén 1-2 karakter transferelése is tervben van.
Melee dps az erősségem, de szeretek tankolni és közepes-jó healernek tartom magam. Felsorolt karakterek mellett rengeteg más lvl100-110 es van. Többek között egy hunter amit nagyon szeretek, playtime-ja ugyan kevesebb főleg mert 2. hunter karakter illetve ebben a kiegben nem jutott rá idő/lehetőség/kedv. Továbbá egy monk ami nagy csalódás volt mert kiemelt altnak indult a rugó main mellé Legion starttal és bár split-hc farm raidek mellé volt hogy a csapatnak mythic porgressre is kellett beugróként. Ezek mellett progressérdek miatt volt reroll resto dudura egészen nighthold hc-s guildmegroppanásig amit végül a warrior hordábarollolása követett inaktívkodásommal zárva.
Magamat olyan féle veterán játékosnak tartom aki a társaság meg a csapat miatt játszik és törekszik a 110%ra.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVP
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Scoundrel
Nep'tu

Re: Neryx - jelentkezése

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.02.19. 07:06

Jéjzus de szépen ki van ez töltve :D A kari nevekből erős Fairy Tail rajongás található :D
A fox is a wolf who sends flowers.

Neryx
110
Night Elf
Demon Hunter
Neryx
‹ Alliance of Destiny ›
Neryx

HozzászólásSzerző: Neryx » 2018.02.19. 13:09

Remélem nem szemet szúró a full lila formázás, class kiemelésnél "dh szín" megítélése után olvashatónak nézett ki a dolog, ezért azzal lett végül a kiemelés.
A karakter nevek elég régiek, lehet megelőzik az animét, mert bevallom fogalmam se volt hogy van bármi hasonlóság. Pl H.P. Lovecraft regényt olvastam abban volt az "Eryx falai között" novella és a Neryx olyan unisex hangzású, vállalható női karakternek, de mégse annyira csajos hangzás. Ha a többire gondolsz azoknak is megvan a maguk története :D

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.02.19. 19:16

Szia,

Holnap este 6 vagy fél 7 körül megkeresnél valakit tőlünk egy TS beszélgetésre?

Köszi,
Limah
Kép

Neryx
110
Night Elf
Demon Hunter
Neryx
‹ Alliance of Destiny ›
Neryx

HozzászólásSzerző: Neryx » 2018.02.19. 19:27

Hali!

Okés, elérhető leszek és jelentkezek TSen!

Belépés  •  Regisztráció