ReD_BuLL
110
Human
Mage
ReD_BuLL
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Mage
Nem: Male
ReD_BuLL

Suupabull tagfelvétel

HozzászólásSzerző: ReD_BuLL » 2018.02.21. 11:17

Karakter Név: Suupabull
Class: Mage
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /suupabull
- Előző Guild(ek): New Moon / Rise Legacy (jelenlegi)
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Tibor

- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 28

- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Az első dolog ami miatt az a semi-hardcore megnevezés. Előző klánban (New Moon) is semi-hardcore szinten folyt a progress és ízlett az ottani hozzáállás. Szeretnék egy stabil, szabályok szerint, elkötelezett, kellemes társasághoz csatlakozni ahol mindíg számíthatnak majd rám.

- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: vannak altjaim, több is de 950 alatt nem hiszem, hogy említésre méltóak 940 H priest 930 WL transferre készen

- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen mindhárom tökéletesen megfelel. Túlórát is szivesen vállalok :D nem okoz gondot ha korábban kezdünk/később végzünk.

- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Természetesen

- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Igen használok és van mikrofonom.

- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Mivel MoP végén érkeztem eredetire ezért ott már nem sok mindent tudtam megtapasztalni sajnos. WoD-ról szerintem jobb ha nem beszélünk :lol: Legionben aktívan progresseltem NH (M)-et és ToS elejét amíg a klán át nem vonult hordába ahol elég kényelmetlenül éreztem magam. Ezért visszajöttem alliba de nem találtam még hasonló kaliberű klánt azóta és ezért Antorussal kicsit le vagyok maradva mythic terén. Vanilla óta játszok de sajnos csak törtön volt tapasztalatom MoP-ig.

- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: talán Star Agur Mythic és Elisande Mythic hogy miért ? :lol: https://www.youtube.com/watch?v=DIs-LTos3GI melee megizzasztotta a raidet mindíg :D

- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Mivel minden fight különböző ezért minden esetben alkalmazkodnom kell. Prió targetekre/helyzetekre burst cd-k valamint a mechanikákhoz alkalmazkodva osztom be képességeimet.

- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Különböző bossok néha különböző statokat/geareket igényelnek. A fightok által megkövetelt min. capek és szituáció függő cuccokat próbálok bevinni egy küzdelemre.

- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Bizonyos talentek és cuccok előnyt élveznek mind single és AoE küzdelmeken. A fightokat megkönnyítő, mobilitást elősegítő talenteket használva valamint sebzést csökkentő cuccokkal próbálok alkalmazkodni az adott bossokon.

- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Sajnos olyan világot élünk ahol a média szennyezve van és manapság már nem bízhatunk semmiben sem ezért csak egyetlen egyet használok :D https://www.altered-time.com/forum/

- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Jelenlegi guildem honlapja felesleges aktivitásuk miatt sajnos .

- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Viszonylag gyors cd-k hatalmas burst mind single mind AoE részen, mobilitás, immunitás. Gyengeségnek azt mondanám a blizzard kicsit lekakál bennünket egy ideje :lol: de megemlíthetném az AoE pozicionálást is ami szerintem rettentő rossz és kényelmetlen.

- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Bárcsak ... :cry:

- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Igen van tapasztalatom és szívesen adaptálódom.

- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Intel Core i7-7700K 4.20GHz 16GB RAM GTX 1080 8GB megfelelő sebességű és stabil kapcsolodású internet.

- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Eszméletlen király a honlap :smt003

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1.Társaság
2. Progress
3. Loot
4. Sör
5. PvP

- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Elnyertem e méltó büntetésemet...? :mrgreen:

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer