Zolnol
110
Night Elf
Hunter
Zolnol
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Hunter
Nem: Male
Zolnol

Zolnol Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Zolnol » 2018.06.24. 22:28

Karakter Név: Zolnol
Class: Hunter
Race: Night elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hor/zolnol
- Előző Guild: Öregfiúk (Bloodscalp realm)
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Dániel
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 15
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Szeretnék komolyabban raidelni, mert sajnos erre az előző realmomon nem volt lehetőség. A transfer miatt leaveltem, és azért transfereltem, mert a Bloodscalp kihaló félben volt.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Egyenlőre a mainemre fókuszálok, BFA-ban tervezek egy altot.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 2 éve kezdtem el eredetizni, ezért csak Legionben van tapasztalatom. Az Emerald Nightmare végére kezdtem raidelni így azon kívül minden tierben minimum hc tapasztalatom van, bár a korábbi guildemmel megpróbáltuk a mythicet is, onnan is vannak tapasztalataim.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Kil'jaeden. Figyelmet igényelt Hunter létemre a soakolás, valamint a sötét phaseben pingelni kellett Illidant amilyen gyorsan csak tudtam. Ezen kívül az utolsó phaseben elég sokat kellett mozogni és dodgeolni ha nem csal az emlékezetem.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál?
- Válasz: Ha sok az aoe a fighton, a Sidewinders talentet használom, ha a boss single target, a hagyományos Arcane shot, és Aimed shot spamet veszem előnybe, marked shotokkal kiegészítve.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Mastery és Critical Strike a fő szempontom, és Masterys gemeket, enchantokat használok. Ha egy itemen Mastery és Critical Strike van egyszerre az maga a mennyország főleg ha még socketes is :P
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: A lone wolf talent számomra egyértelmű választás a damage bonus miatt, a peteket a Beast Masteryre hagyom :D A binding shot nagyszerű stun, sok hasznát vettem mikor az impeket kellett stunolni Portal keeper Hasabelnél. A sidewinders szituáció függő, aoe bossoknál használom. True aim single targetre kiváló mert stackelődik. még tudnám sorolni de nem szeretnék egy regényt írni :D
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Icy veins, Wowhead
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Nagy előnynek tartom hogyha egy guildnek ilyen lehetőségei is vannak, és ki is használom ezeket :)
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Az erőssége mindenféleképpen a sebzés, kis idő alatt brutális sebzést lehet vele tolni, főleg aoe-ben. Emellett elég jó a mobilitása a karakternek, nyilván nem annyira mint egy Demon hunternek, de szerintem teljesen rendben van :D. A gyengeségének azt mondanám, hogy korlátolt a self-heal és a defensive CD-k (ráadásul támadni se tudsz a Turtle alatt)
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Nincs.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Beast masteryben egy kevés tapasztalatom van, Survival hunterhez még hozzá sem nyúltam. Főként a Marksmanshipet próbálom tökélyre fejleszteni. Szerintem egy Boss se a hunter talentjén fog múlni. Maximum a petek képességei (hero, res) lehet egy előny. De ha megkívánja a boss akkor átváltok.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Tökéletesen alkalmas. Sose szaggatok, és az internetem sem ratyi :D

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVP
5. Sör (inkább nem iszok semmilyet minthogy citromosat :D)

UI.: Nem esek mély depresszióba egy csúnya szó hallatán, és a perverz megjegyzéseket is veszem, attól mert 15 vagyok :D

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Zolnol Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.06.25. 19:05

Én ugyan nem fogok neked perverz megjegyzéseket tenni, de részemről támogatom a felvételt. :D Eddig sem volt gondunk a fiatalabb játékosokkal.
Kép

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Kaszt: Demon Hunter
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Nep'tu

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.06.25. 19:37

Csak a magad nevében beszélj :DDDDD
A fox is a wolf who sends flowers.

Kép
Kép

Zolnol
110
Night Elf
Hunter
Zolnol
Zolnol

HozzászólásSzerző: Zolnol » 2018.06.25. 19:39

:DD És most hogyan tovább? ^^

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Kaszt: Demon Hunter
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Nep'tu

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.06.25. 19:40

https://discordapp.com/invite/yqer4BX

Inkább mint wowhead ha már hunter
A fox is a wolf who sends flowers.

Kép
Kép

Zolnol
110
Night Elf
Hunter
Zolnol
Zolnol

HozzászólásSzerző: Zolnol » 2018.06.25. 19:43

Köszi a tippet :D

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.06.25. 21:26

Holnap online leszek valamelyik karival este felé. Keress valakit a guildben és invelünk.
Kép

Belépés  •  Regisztráció