koczka007
110
Orc
Mage
koczka007
Szint: 110
Faj: Orc
Kaszt: Mage
Nem: Male
koczka007

Ainsgowl jelentkezés

HozzászólásSzerző: koczka007 » 2018.09.14. 22:53

Karakterem: https://www.warcraftlogs.com/character/id/34443619
- Kérdés: Keresztneved?
Név:Bence
- Kérdés: Életkorod?
20 éves
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
Mert szeretnék egy allis (progress) guildhez csatlakozni, mivel én mindig is allis voltam, de mikor originre jöttem azt hittem minden magyar player ragnaroson van és még a ismerőseim is ragnaroson voltak ezért most hordeban vagyok a ragnaroson.A mostani guildemet a vezetőség miatt szeretném elhagyni mert túlságosan is érzékelhető az hogy a haverok előnyben vannak a sima guild tagokkal szemben.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
Nincs
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
A raid napokat tudom válalni a megadott időben.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
Ts-t használtam,jelenleg discordozok.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
Uldir 6/8 hc Mythrax 29%hp.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
Nem tudok olyan boss-t ami gondot okozott volna.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
Single: Frostbolt amíg nincs procc ice lance egyből megy ha prccolt vagy flurry után ha galice spike-t tudok castolni akkor az megy de csak akkor ha proccolva van a flurry frozen orb ahogy van megy aoenál ez változik ebonlt galice spike elött ha nem proccolt a flurry.
Aoe: Talent függő. Ha come storm: Blizzard frozen orb come storm (rootolhato addok) pet root. Splitting iceUgyan az csak come storm nékül.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
Statok: crit haste mastery versa. Az itemet a a statok aránya szerint válazstom ki.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
A jelenlegi talentom single target de raiden változik. A splittinge ice-t pl. olyna bossnál hazsnálom ahol van egy off target pl. Fetid ott a tojások miatt jó mert az egyiknél ott a boss akkor a bostt is tudom galice spike-al meg ice lancel is csapni offként de a come storm-t pl. mythraxnál jobb hazsnálni mert a mind controlozott embert bele tudom galice spike-al rootolni a spellbe ami miatt nem tudják kilökni.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
Oldalak: wowhead,herodamage,youtube,(ismerősök)
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
Mivel az oldal nem segít a dpsemben így nem nagyon sűrűn használom(használnám) a weboldalt.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
A gyengesége a karatkteremnek a proccolás kész rulett játék,az erőssége pedig az hogy erős a jelenlegi patchben.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
Nincs barát és ajánló sincs.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
Mage vagyok így nincs off spec nagyon de ha paladin lennék akkor hallandó lennék átállni.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
Gtx1060 g1 gaming i5 6600 16gb ram. Bírja akár a 30 főt is.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
Nincs
1. Progress
2. Loot
3. Társoság
4. Pvp
5. Sör

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Faj: Night Elf
Kaszt: Demon Hunter
Nem: Female
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Scoundrel
Nep'tu

Re: Ainsgowl jelentkezés

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.09.16. 10:37

Mivel BFA-ban a mage nekem képlékeny, főleg a frost ezért nem mondanék pluszt/minuszt, viszont ha szeretnél mélyebben belemenni a kariba ajánlom ezt az oldalt illetve mage discord
A fox is a wolf who sends flowers.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.09.17. 07:26

Szia,

Keress megvalakit invért.

Üdv,
Limah
Kép

koczka007
110
Orc
Mage
koczka007
Faj: Orc
Kaszt: Mage
Nem: Male
koczka007

HozzászólásSzerző: koczka007 » 2018.09.17. 16:43

Rendben köszi a lehetőséget, de pont tegnap fizettem be a gamet így balanceomon sajna nincs meg a kellő mennyiségű euró,de nost is épp farmolom a goldot hogy átugyak menni, a héten már alliban szeretnék lenni ahogy megvagyok rögtön felkeresek valakit.

Belépés  •  Regisztráció