marcivilmos
110
Human
Paladin
marcivilmos
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Male
marcivilmos

Plan- jelentkezés

HozzászólásSzerző: marcivilmos » 2018.09.25. 09:32

Karakter Név:Plan
Class:Paladin
Race:Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... athor/Plan
- Előző Guild(ek):Nosferatus
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Márton
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:22
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Azért szeretnék kilépni jelenlegi guildből, mert nem azt kaptam tőlük amit igértek. Nem tapasztaltam meg hogy összetartás lenne, egymás segítése. Valamint nem érzem elég jónak a vezetőséget a progressre. A ti guild leírásotok alapján sokkal szimpatikusabb, már guild bemutatkozás alapján egy összeszedetebb jobb guildnak érzem, ahol sokkal élvezetesebben tudnám eltölteni a játékidőmet.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz:egyenlőre nem tudtam dönteni alt kérdésben túl sok lehetőség merült fel bennem:D
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:igen, mindhármat
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz:igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz:igen használtam és tudok kommunikálni
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz:legion kieg teljesen kimaradt nekem, elötte wotlk-tól kezdve wod-ig druida healként progresszeltem, legion alatt nem is wowoztam(kisebb kihagyás volt). Most tértem vissza a játékba. Tudom mivel jár a progresselés és hogy mi szükséges hozzá!
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:Yogg Saron 25hc, egyik kedvenc kontentem volt Ulduar, de egyben itt találkoztam eddigi legnehezebb bossal. Szerintem azért volt nagyon nehéz, mint minden más boss mythicen vagy hc-n sok embernek egyszerre kell végig koncentrálnia és sokszor egy emberen csúszik el. Taktikát mindenki elolvashatja csak néha gondot jelent a betartása..
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:bacon of lightot tankon tartom mindig(raideken talentbol bacon of faithet masik tankra) ez után holy shock állandó használata( ha elérhető) ha proccol a holy shock akkor holy light. Így tudom healni a teamet és közben kapja a tank is a healt. Vészhelyzetnél holy shock és holy light (procnál is holy light) light of dawn, aura mastery.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:crit->haste->mastery
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:devotion aura peldaul nagyon jó def talent lehetőség mivel pala heal ként meeleben állva a tank és minden meele kevesebb sebzést kap amit aura mastery.val még boostolni lehet. Mivel a pala alapvetően singel target healre alkalmasabb azért szoktam használni a beacon of faithet hogy ezen valamelyest javítsak és jobban tudjak fokuszálni több emberre is
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:icy veins, noxxic
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:igen
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz:gyengeségnek szokták mondani holy palánál hogy nem a legjobb raid healre inkább single target, nem érzem annyira igaznak, tény hogy vannak jobb raid healerek de két bacon használatával nagyon jól belehet segíteni raid healben. Nagyobb gyengeségnek érzem a mobilitás problémáját például egy druiddal szemben. De minden cast más miatt jó. Erősségnek érzem single target healjét és a def képességeit.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:tankon és retrin is van, mindegyiken tudok játszani de leginkább healni szeretek, de természetesen bármikor áttalentolok ha a helyzet megkivánja(ez a csapatjáték lényege)
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz:alkalmas, ryzen 7 1700(proci), Asus Geforce gtx 1050 Ti 4gb Rog Strix(videókártya), Asus prime b350M-E(alaplap) 16gb ddr4 2400mhz ram
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:mennyire fogok tudni részt venni raid progressban "újonc" ként?

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Progress1
2. Loot3
3. PVP4
4. Társaság2
5. Sör5 bocsi fröccsös vagyok :(((((
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): jelenleg nincs kérdésem, ha csatlakozom hozzátok majd úgy is többet tudok meg a közösségről :)

Belépés  •  Regisztráció