Albedo
110
Human
Warrior
Albedo
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Warrior
Nem: Female
Albedo

Albedio jelentkezés

HozzászólásSzerző: Albedo » 2018.09.28. 12:33

Karakter Név: Albedio
Class: Warrior
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... or/Albedio
- Előző Guild(ek): Nosferatus
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Norbi
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 21
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Szeretnék egy jó és aktiv és segítőkész progress kedvelő guildbe tartozni és így rátok gondoltam. Azért hagyom ott mert szerintem nagyon rossz a hozáálásuk amit eddig mutattak felém bfa-ban.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nincs.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Használtam és használom is a ts-t és van mikrofonom.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 6 éve játszom a wowwal lk ban kezdtem de csak tört szervereken. Kb 4-5 hónapja vagyok eredetin. Rengeteg progess guildben voltam már.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Argus the Unmaker. Kicsit sok mindenre kellett odafigyelni egyszerre de megoldható volt. Az eddigi raidem közül ahol voltam számomra ez volt kicsit nehezebb.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Single targetre használom azok a :Charge(ha kellene 1 kis rage), Siegebreaker, Bloodthrist, Raging Blow, Dragon Roar, Rampage, Whirlwind(ha esetleg mindenem cdn van és kell még rage a Rampage-hez), Victory Rush(mikor aktív és szarban vagyok hp val), Illetve trinket.
Aoe targetokra pedig: Whirlwind, (ez rámrak 2 stackra egy buffot amivel bármilyen spellem aoe-ra sebez) Siegebreaker,(hogy 10% al többet sebezzek minden mobra), Bloodthrist, Raging Blow, Rampage(ezt a hármat csak akkor ha az az említett buff rajtam van. Értelem szerűen ha van elég rage-m akkor a rampage-t nyomom el aoera.)
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Haste, Mastery
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Warpaint: például amikor vectisen vagyok és rajtam lenne az "Omega Vector" ne kapjak olyan nagy dmg-t Double Time : ha MOTHER-en vagyok és "Wind Tunnel" spellje nagyon messzire elsodorna vissza tudjak manni minél többször. Dragon Roar : Ugyan úgy el tudom nyomni aoe-ra mint a Bladestormot és kicsit kisebb is rajta a cd mint a bs-en és akár single targetra is nagyot sebez.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: https://www.icy-veins.com/wow/ https://www.wowhead.com/
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Erőssége: elég nagy aoe dmg-t ki lehet belölle hozni és nem is 1-2 spellel. Gyengesége: Igyekezni kell hogy az Enrage fent legyen rajtam minél többször.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Nincs.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Arms-on voltam de kis ideig statok apalján nem is lennék már nagyon jó rajta. És ha a boss úgy kívánja akkor áttalentolok ami jó arra a bossra.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: AMD Phenom(tm) 8650 Tiple-Core Processor 2.30 Ghz, NVIDIA GeForce GTX 760 videókártya. Sajnálom de csak ezt a kettőt tudom név szerint elárulni mert a többit sajnos már nem tudom mik vannak benne. Alkalmas 25 fős raidre.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)
1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVP
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincs.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Officer
Sandross

Re: Albedio jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.10.01. 12:45

Szia, köszönjük a jelentkezésedet, de úgy döntöttünk, hogy jelenleg több melee dps-re már nincs szükség a progresshez. Így a jelentkezésedet el kell, hogy utasítsuk. További jó játékot.
Kép

Albedo
110
Human
Warrior
Albedo
Szint: 110
Faj: Human
Nem: Female
Albedo

Re: Albedio jelentkezés