Erberon
110
Human
Warrior
Erberon
Szint: 110
Faj: Human
Kaszt: Warrior
Nem: Male
Erberon

Erberon - Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Erberon » 2018.09.30. 21:53

Karakter Név:Erberon
Class:Warrior
Race:Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory)
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... or/Erberon
- Előző Guild(ek):Nosferatus
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Márk
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:24
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: Azért hagyom ott a Nosferatus-t mert amióta elment az előző gm nagyon rossz a vezetőség, nincs összetartás az emberek között és kicsit elegem lett, másfél éve vagyok a guildben.Amíg az előző gm volt addig nagyon jó csapatmunka volt és társaság de most semmi esélyt nem látok a progressre. Szeretem a kihívásokat pont ezért keresek egy olyan guildet ahol tudok mythic raidre menni.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Van egy resto druidom 340ilvl-ben és szeretek is vele játszani.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... or/Draviko
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Természetesen és most is használom.Igen
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 10 éve játszom a játékkal igaz csak 4éve eredetizem azelőtt törtön játszottam bc végén kezdtem el játszani.
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:Ha jól emlékszem akkor Naxxramasban a táncolós boss, az első raidem volt és kicsit nehézkes volt,valahogy mindig oda léptem ahova nem kellett volna :D
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Singel targetben:Charge, Furious slash,bloodtirst,majd battlecry,Siegebreaker, rampage raging blow 2x furious slash bloodthirst néha mikor valami cd-n van 1-1 ww is belefér.
-Aoe:charge,ww raging blow 2x, ww, rampage,majd bladestorm és így tovább annyi a lényeg hogy minden 2. támadásom után ww-t frissítsem hogy minden támadásom aoe-zzen
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:1.Haste 2.mastery.3crit.4.versa
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:War Machine-t Mythic+-ra használom mivel ha megölök egy enemy-t kapok 10rage-t az Endless Rage-t pedig raidre választom mert úgy több rage jön be.Furious slash-t azért használom hogy több hastem legyen.Warpaint leginkább a healek segítése végett hogy ne kapjak több sebzést mikor enrage-ben vagyok.Siegebreaker szerintem jelenleg a legjobb döntés fury warrinak ugyan is az azerait traitek megadják az Anger Managementet
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Icyveins és wowhead
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:Igen, Boss taktikákat szoktam olvasni
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Az erőssége az a gyengesége is egyben az enrageben nagyon jó dps-t kilehet vele tolni ha fent tudjuk tartani az enrage-t de az nem mindig sikerül van mikor elkell futni a bosstól,viszont egy rampage elég ahhoz hogy vissza tegyük az enrage-t
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:Nincs
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Bármelyiken specen tudok játszani. Tankolni mostanában keveset szoktam mivel elég gyenge a Warrior tank de LK-t és Cata-t végig tankoltam .most arms és fury között váltogatom a talentet, boss függő.- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz:8gb ram,GTX 950es videókártya és egy AMD FX 6300 processzor van a gépemben, 7es beállítások mellett játszok és stabil 40-50fps-em van
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: Én egy türelmes, megbízható embernek tartom magam, aki szeret aktívan részt venni a társalgásban , segítek bárkinek ha esetlegesen kisebb kulcsot szeretne menni vagy akár craftolni kell valamilyen cuccot neki mert még most húzta fel 120ra, ha bármikor szükség van alapanyagra akkor azt is szívesen adok. Nem vagyok az a fajta aki elküldi a fenébe :D

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVP
5. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek):

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Officer
Sandross

Re: Erberon - Jelentkezése

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.10.01. 12:48

Szia, jelenleg nincs szükségünk több melee dps-re a progresshez, ezért el kell, hogy utasítsuk a jelentkezésedet. További jó játékot.
Kép

Erberon
110
Human
Warrior
Erberon
Szint: 110
Faj: Human
Nem: Male
Erberon

Re: Erberon - Jelentkezése