Hyougi
110
Draenei
Shaman
Hyougi
Szint: 110
Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Nem: Female
Hyougi

Hyougi jelentkezés

HozzászólásSzerző: Hyougi » 2018.10.01. 21:44

----------------------------------------------------------------------------------------------
Karakter Név: Hyougí
Class: Shaman
Race: Draenai
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) Link
- Előző Guild(ek): Legends Never Die, ROID
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Gergő
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz: 26
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz: A régi guilddel különösebben nagy baj nincs. Az LND-ből a progress időtartamának növekedése és a Legion első contentjeinek felépítése miatt lemorzsolódtam és abba is hagytam egy időre, BFA elején átjöttem Allyba a barátokkal tolni, de itt meg Ragnaroson nincs élet. A "pont hozzátok" része pedig az, hogy látom az elhatározottságot egy minőségi raidcontentet ütő és jó társaság fenntartása iránt.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: Nincs, egyelőre.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen, de 22.00 után nem garantált a beszéd (hallgatni tudok)
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz: Természetesen, TS3 illetve Discord használatban van és van mikrofon.
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: Több Tauris bugos fight LK contenttől Panda közepéig, majd ezt megelégelve Legionben Mythic progress Emeraldon 7/7M, ToV-on 2/3M, Nightholdon 4/8M (itt jött be a lemorzsolódás, toltam volna tovább ha van elég időm). Jelenleg 6/8N, 3/8HC PUGal emberhiány miatt. HC taktikák alapjait ismerem, guildek sajátosságait leszámítva (leköpök valakit ha 6 assa rugó kell Mythrax Mythicre.)
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Nincs nehéz boss csak kevés idő és elhatázorottság. Kedvenceket tudnék mondani helyette, Lich King, Ragnaros (Firelands), Ursoc és Cenarius. Helyat utáltam.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Amit az aktuális meta diktál. 3 targetig Elementalon single rota Flame Shock fenntartva, Lava Burst és Lightning, Maelstrom tresholdnál Earth Shock, multin Chainlight és Earthquake, közben rotálva a CD-ket, CC-ket és interruptot.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Ismét a meta a meghatározó. Simcraft alapján statsúlyozással, és beillő trinketekkel, bossfight függően ha szükséges. Elementalon Intellect-Haste-Crit jelenleg.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Jelenleg a legtöbb talent egyértelmű a sámán fákon. Variációt a mobility, CC és az utolsó talenteknél lehet látni. M+ra fölösleges a Spirit Wolf, helyette Static Charge van. Raiden ha nincs elnyelendő instant kill akkor akár raid mobility CD-nek a Wind Rush. Cementen kézre esik a Feral Lunge ellökésnél/kifutásnál minimalizálja a kiesést. Endtalentek is M+ / Raid szerint változnak, ill. raiden 1-1 AoE orientáltabb fighton az M+ talent jobb lehet, lásd Ascendancy vs. Feral Spirit / Stormkeeper.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Icy Veins követve, MMOChampion hírei, PTR logok és changelogok.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Ha van rajta élet természetesen.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz: Elementalon a mobility a gyengém, nameg hogy én használom. Enhancementen az hogy a Blizzard nem szereti a castom, Reston pedig hogy nem mélyedtem el benne mert nem volt rá szükség. A shaman erőssége szerintem abban van, hogy nagyon sok helyzethez tud alkalmazkodni. Ha valaki épp haldoklik, egy instantheal még megmentheti. Távolsági rövid CDs interruptja van, focus macroval nagyon hatásos, és van elég sok CC opciója is, bár nem a legerősebbek, de megállják a helyüket.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: (Még) nincs.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Ez volt az erősségem mindig. Ha kell karit is váltok/gearelek.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: i5 6600K, 6GB GTX960, 16GB RAM. Szerintem alkalmas még 1-2 évig. Maximum lehúzom a grafikát ultráról.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz: A lehetőséget megadva eddig mindenhol bizonyítottam. Elhatározott, ambíciózus vagyok a raidelést illetően, ha lehetséges valami akkor szeretem elérni, és megdolgozom érte. Ha van esély bekerülni, de most még valahol rezeg a léc javítom amit kell, a tanácsokat megfogadom. Hajlandó vagyok kispadosként szerepelni amíg nem érem be a társaság jelen színvonalát (őszintén megmondva kicsit kevésnek érzem a geart jelenleg), de ha valaki nem teljesít mythicen foggal körömmel megyek a helyéért :) - Ja és össze vagyok nőve Kicunéval aki úgyszint jelentkezik a DH-jával (Snowfox)

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Progress
3. Loot
4. PVP
5. Sör (Igen, nem szeretem a sört, deal with it.)

- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Nincsenek.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Hyougi jelentkezés

HozzászólásSzerző: Sandross » 2018.10.10. 09:25

Kicsit megkésve de úgy döntöttünk a vezetőséggel, hogy nem tudnánk további melee dps-t elhelyezni a progress csapatban, úgyhgoy el kell, hogy utasítsuk a jelentkezésedet. További jó játékot!
Kép

Belépés  •  Regisztráció