cudar94
110
Night Elf
Druid
cudar94
Szint: 110
Faj: Night Elf
Kaszt: Druid
Nem: Male
cudar94

Scitec - Restoration Druid

HozzászólásSzerző: cudar94 » 2018.10.23. 07:36

Karakter Név: Scitec
Class: Druid
Race:Night Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: (Armory) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hor/Scitec
- Előző Guild(ek):Fényhozók
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz: Márk
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:25
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Szeretnék végre egy , kitartó társasággal raidelni , akik már nem " mai csirkék " :)! És érnek is el valamit...
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... r/Allright
Ő volt a mainem előző contentben de előtte 3 évig resto druidoztam így visszatértem a druidhoz' :) ezek mellet van még egy 120 as frost/fire magem ( 350 ) és egy disc priestem ( 335 ) szükség esetén azokat is tudom linkelni!
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz: Igen tudom mind a 3 napot talán a szerda kétséges, de ha esélyem van a felvételre ezt el tudom magyarázni hogy miért kétséges , így sajnos nehéz lenne leírni! :)
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz: Igen, viszont az előző válaszom ide is érvényes!
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz:Igen, használtam , és persze a kommunikáció fontos!
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz:Vanilla vége óta játszom a játékkal , eredetin csak Cataclysm óta Cata-MoP ig Resto druidoztam akkor kb mindent ütöttünk Contentben még akkor a Csodaszarvas guildben voltam. Legionban ToS-ban jöttem vissza ismét játszani egy kisebb kihagyás után, BfA-ban pedig még csak videókat nézegettem és LFR-en voltam
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz: Talán Kil'jaeden HC-t hoznám ide , oda aztán igazi odafigyelés és csapatjáték kellett!
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz: Single : Folyamatosan fent tartom a HoT-okat ( Lifebloom,Reju,Wild Growth illetve Regrowth-al / Swiftmend el healelem. Party/raid heal : WildGrowth,Efflorescence,Traunquility ( CD ) illetve próbálom fent tartani minnél több playeren az alap HoT-okat
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz: Elsődleges a haste ebben a kiegben de resto druidnak igazából mindíg. Szóval törekszem minnél több hastet elérni.
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz: Incarnation : Tree of Life szerintem ez az egyik legjobb mentős cd a druidoknal ez akármelyik bossfighton jól jön! Renewal szintén akármelyik fighton jól jön hogy megtudjam magam menteni. Germination pedig ismét egy jó választás szerintem mert az a +1 HoT buff nagyon sokat számít.
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz: Method.gg , Icy-Veins.com
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz: Igen, szoktam nézelődni folyamatosan.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz:Gyengeségről nem igazán tudok beszámolni resto talenten, ebben a kiegben nagyon eltalálták most, amit talán gyengének tudnék mondani az a fereal dps bár nem is igazán játszom.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz: Pont most került be hozzátok egy gyerekkori barátom , ( sziike )
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz: Persze hajlandó vagyok, balanc-ot szoktam használni még pl farmolni meg néha instákon.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: Alkalmas 8 as felbontáson fix 60-100 FPS laggok nélkül.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:Kitartó játékos vagyok tisztelem a csapattársakat cserében ugyanezt elvárom, Ha épp valamit elrontok nem szeretem ha egyből leharapják érte a fejem hanem szépen elmagyarázzák hogy ebben és ebben rontottál légyszives figyelj oda vagy bármi hasonló, szeretem ha a raid pörög nincs sok AFK és szünet , illetve legyen rend raid közben de azért lehessen viccelődni is TS-en pl. !

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

3. Progress
4. Loot
5. PVP
1. Társaság
2. Sör
- Van valami kérdésed felénk?
- Kérdés(ek): Egyenlőre nem fogalmazódott meg bennem kérdés ha komolyra fordul a jelentkezésem és eszembe jutna bármi jelzem! 8)

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer