Ozyn
100
Human
Paladin
Ozyn
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Male
Ozyn

Mehrunes - Holy paladin (Elutasítva)

HozzászólásSzerző: Ozyn » 2016.10.07. 22:09

Karakter Név: Mehrunes
Class: Paladin
Race: Human
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/r ... s/advanced
- Előző Guild(ek): Silver River, Cherubim Mortis, Anachronox
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Sanyi
- Kérdés: Életkorod?
- 32
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Szerver váltás tervezek a horda által teljesen elrákosított Ragnarosról és mythic progresst szeretnék légióban is folytatni.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Nincs, elég időigényes lett az új kieg és a szerver váltás miatt nem is fektettem időt altba.
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Mindet.
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Igen.
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Igen – TS, Ventri, Mumble és Discord
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
-SOO 11/14 HC 25 fős – 14/14 Mythic, HFC 12/13 Mythic, EN 7/7 normal 3/7 HC (korábbi raid tapasztalat is van, ha szükséges kitérek rá részletesen)
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Ez egy fogas kérdés, a WoW fejlődésével egyre nehezebbek, összetettebbek lettek a bossok és az emlékek nehezítik a régi fightokat. Alapesetben Blackhandet mondanám, de nem progresseltem rajta, így még a jó öreg BC-s Archimonde fightra voksolok, szimplán azért mert ha egy ember elbaszta = wipe és az emlékeimben még úgy is a legemlékezetesebb fight, hogy nem ment le .
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Single: Flash of Light, Holy Shock, Bestow Faith CD-re a nem beacon-ös tankon – ha szotyizás van Holy Light Flash of Light helyett
-AoE: Rule of Law + Light of Dawn (macróval egyben), Holy Prism
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
-Sajnos a Simcraft healer része halott, ezért a következő forrásokra szoktam támaszkodni:
Icy-Veins, Discord – Hammer of Wrath holy channel (innen egy Excel alapján) és Ask Mr. Robot (nem valami jó mostanság)
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Rule of Law: raiden nagyon jó, a LoD hatékonyságát fényévekkel megnöveli / Bármelyik boss ahol raidet kell healelni az egyik legjobb talent, mert a LoD hatótávolsága nagyon kicsi, viszont ezzel már teljesen használható. (kivéve, ha folyamatosan stackelve van az egész raid, akkor fölösleges)
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- A fent említett forrásokat használom, főleg a Discord – Hammer of Wrath holy csatornáját.
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Igen.
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Erős tank (fókusz) heal, raid healnek se rossz, de nem a legjobb problémás vele healelni ha sokat kell mozogni.
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Senki, 2006 óta a Ragnaroson játszom, akikkel kezdtem már abbahagyták a játékot.
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- DPS – Eddig a légióban gyakorlatilag szinte minden normal bosson DPS-re kellett tekernem, mert túl sok healerünk van.
Katában FL-ig prot talenten játszottam, de az végig normal progress volt.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Asus ROG – i7 6700HQ, GTX960m, 8GB – raiden eddig megvolt a stabil 30-40 fps
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Jelenleg a Ragnaros szerveren játszok, de megúntam a world PVP-t és egy PVE szerverre szeretnék váltani, ahol nagy létszámban vannak magyarok is és nyugodt, horda mentes környezetben tudok végre játszani. Mivel számomra fontos a mythic progress ezért a transzfer előtt szeretnék egy hatékonyan progresselő, magyar klánt találni ahol folytatni/kezdnei tudnám ezt.
Kihangsúlyoznám, hogy nem azért akarok klánt váltani, mert bármi problémám van velük – egyszerűen elegem van a Ragnarosból, hordába meg semmi pénzért nem váltanék.

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Sör
2. Társaság
3. Progress (lehet öngól ide rakni, de számomra akkor is ez a sorrend)
4. Loot
5. PVP
- Van valami kérdésed felénk?
- Jelen pillanatban semmi.

Sandross
Officer
Dwarf
Warrior
Sandross
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 90
Faj: Dwarf
Kaszt: Warrior
Officer
Sandross

Re: Mehrunes - Holy paladin

HozzászólásSzerző: Sandross » 2016.10.07. 23:03

Részemről nem tudom támogatni a felvételt. Most vettünk fel két healert próbaidőre, így telítődött a healer szekció is.
Kép

Ozyn
100
Human
Paladin
Ozyn
Szint: 100
Faj: Human
Kaszt: Paladin
Nem: Male
Ozyn

Re: Mehrunes - Holy paladin

HozzászólásSzerző: Ozyn » 2016.10.08. 06:11

Akkor erről lekéstem :( Azért köszönöm a gyors választ!

Belépés  •  Regisztráció