Clen
110
Blood Elf
Paladin
Clen
Szint: 110
Faj: Blood Elf
Kaszt: Paladin
Nem: Female
Clen

clen Jelentkezés v2

HozzászólásSzerző: Clen » 2018.01.19. 01:05

Karakter Név:Clën
Class:Paladin
Race:Blood Elf
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Profil:https://www.wowprogress.com/character/eu/ragnaros/Cl%C3%ABn
-https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/12870952/11/#partition=1&metric=hps
-http://prntscr.com/i2mpdt,
- Előző Guild(ek):Equinsu Ocha,Wipefest,Not Sure If Trolling,Project
----------------------------------------------------------------------------------------------
- Kérdés: Keresztneved?
- Válasz:Dániel
- Kérdés: Életkorod?
- Válasz:20
- Kérdés: Miért pont hozzánk akarsz csatlakozni és miért hagyod/hagytad ott jelenlegi guilded?
- Válasz:Itt játszanak a régi ochás ismerősök.Váltottam egy erősebb guildre a notsithez képest ami de nem nyerte el a tetszésemet az international guild ezek után nem volt semmi motivációm,hogy wowozzak eladtam az accountomat és egy időre szüneteltettem a wowot.
- Kérdés: Egyéb fontosabb alt karaktereid? (profillal)
- Válasz:https://www.wowprogress.com/character/eu/ragnaros/Clenshot
- Kérdés: Három progress raid nap van, Szerda, Csütörtök és Hétfő, tudod vállalni?
- Válasz:Simán
- Kérdés: Az elvállalt raideken, 20:00-23:00-ig Online tudsz lenni?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Használtál-e már VoIP programot (TS, Ventrillo) és képes vagy-e kommunikálni mikrofon használatával?
- Válasz:Igen
- Kérdés: Raid tapasztalatod a játékban?
- Válasz: 13/13 HFC Mythic 7/7 EN Mythic 3/3 ToV mythic 8/10 NH mythic
- Kérdés: Melyik volt a legnehezebb Boss amivel eddig találkoztál, és miért?
- Válasz:Helya,Nem lehetett nerf előtt ölni shadow priest mass dispell nélkül mert 5 dispell kellett és 5 healerrel nem volt meg a dps.
- Kérdés: Milyen rotationt/prioritást használsz egy targeten, illetve aoe-nál (healernél értelemszerűen single target és group healnél)?
- Válasz:Ha valakin gyorsan kell nagyot healelni Holy Shock,Procc flash heal, ha kevés manán vagyok akkor holy shock procc után holy light.judgment ring miatt cd-re/nagyobb aoe dmg előtt savelem a judgmentet.Aoe dmg-re sacri aura szárnyakkal ha szerencsés holy shock proccal amit előre felstackelek magasra.
- Kérdés: Mi alapján állítod össze a geared? Melyek azok a statok, amelyek elsődlegesek az itemek kiválasztásánál?
- Válasz:Holy Paladin discord,forumok
- Kérdés: Miért ezeket a talenteket használod? Indokolj párat a kiválasztott talentjeid közül egy PVE boss példáján bemutatva.
- Válasz:Ez a legjobb Comp a boss fightok nagyrészére,szoktam cserélni még sacrit mercyre,ha lusta vagyok figyelni a sacrira illetve devora,ha az szükséges
- Kérdés: Jelölj meg két oldalt, ahol utánanézel a karaktereddel kapcsolatos változásoknak.
- Válasz:-
- Kérdés: Aktívan használod a Guildod Fórumát és weboldalát?
- Válasz:Mondhatjuk,felnézek rá 2-3 naponta általában
- Kérdés: Mi az általad játszott karakter gyengesége és erőssége?
- Válasz:Erős tank healer és a legjobb raid healer cd-vel rendelkezik. Gyengesége,hogy kevés movement spellje van
- Kérdés: Barátok AoD-ban/Ajánlód? (van "neve" / nincs)
- Válasz:Van:Dante,Wennix,Apole,Senor
- Kérdés: Van-e tapasztalatod bármely offspeceden, illetve ha egy boss fight úgy kívánja, hajlandó vagy-e áttalentolni?
- Válasz:Tankoltam Hc-t paladinnal.
- Kérdés: Milyen a jelenlegi számítógép konfigurációd, alkalmas-e a 25 fős raideléshez?
- Válasz: i5 4690k 16gb, ddr3-as ram, gtx 1060 6gb.
- Opcionális: Bármi egyéb amit tudatni szeretnél velünk, mert úgy érzed fontos számodra vagy esetleg döntő lehet a felvételed szempontjából.
- Válasz:Bármilyen healerrel classal tudok menni,ami nem monk.Dps Classok közel pedig a Maget preferálom.Még annyi ami eléggé cinkes lehet,hogy nekem ez teljesen friss kari lesz és kell egy kis idő,hogy raid ready legyen

- Állítsd fontossági sorrendbe, te általad szerint. (1. a legfontosabb és így tovább...)

1. Társaság
2. Loot
3. Progress
4.-
5.-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Clen 2018.01.19. 13:19-kor.

dannte
100
Pandaren
Hunter
dannte
‹ Alliance of Destiny ›
Guild: Alliance of Destiny
Szint: 100
Faj: Pandaren
Kaszt: Hunter
Nem: Male
dannte

Re: clen Jelentkezés v2

HozzászólásSzerző: dannte » 2018.01.19. 05:09

Mi mas... Csak +++++ :)

Nep'tu
110
Night Elf
Demon Hunter
Nep'tu
‹ Alliance of Destiny ›
Faj: Night Elf
Kaszt: Demon Hunter
Kaszt (Diablo): Demon Hunter
Nem (Diablo): Female
Follower (Diablo): Scoundrel
Nep'tu

HozzászólásSzerző: Nep'tu » 2018.01.19. 07:09

Ez így elég karcsú :D
A fox is a wolf who sends flowers.

Fönixstorm
Officer
Draenei
Shaman
Fönixstorm
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Officer
Fönixstorm

HozzászólásSzerző: Fönixstorm » 2018.01.19. 10:47

Szevasztok!

Ez tényleg elég vérszegény , tisztába vagyok a srác képességeivel anno beszéltem is vele amikor elsőnek szóba jött a jelentkezés. Dante azért mert itt kitörlöd , de facebookra meg belinkeled a hatás ugyanaz. Kezd tele lenni a faxom a guilden belüli ellenségeskedésnek, egy csapat vagyunk viselkedjetek is úgy.

Fönix :twisted:

U.i: Ha nincs értelmes hozzászólásotok egy-egy jelentkezőhöz akkor nem kell írni. Azért vagyunk mi vezetők majd számon kérjük a hiányosságokat.

Clen
110
Blood Elf
Paladin
Clen
Clen

HozzászólásSzerző: Clen » 2018.01.19. 13:09

Elég régen írtam már applyt ezért lehet,hogy pár helyen eléggé hiányos.De visszaolvasva tényleg lehetett volna még írni néhány dolgot. Próbáltam kitölteni az üres helyeket így kicsit jobbnak fog látszani az összkép szerintem.

Fönixstorm
Officer
Draenei
Shaman
Fönixstorm
‹ Alliance of Destiny ›
Officer
Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Officer
Fönixstorm

HozzászólásSzerző: Fönixstorm » 2018.01.19. 14:34

Látod megy ez . Köszönöm

Főnix :twisted:

Senor
110
Night Elf
Rogue
Senor
‹ Alliance of Destiny ›
Kaszt: Rogue
Senor

HozzászólásSzerző: Senor » 2018.01.19. 16:03

Én támogatom ezt a dolgot, ha már fel vagyok tüntetve mint "ajánló" :D
Ám de csak abban az esetben lenne értelme ha eltekintenél te ifjú a rangkurváskodástól és nem az lenne hogy később visszajön ez a "kevés a progress " "nem megy jól a progress" dologtól, mert ugye egyszer mér beszéltük h jönnél ide, mikor WoW-oztál még és megvolt az accod akkor is támogattunk :D én személy szerintem most is mert mint játékos tényleg +++ csak ne hisztizz ha úgy van :DD
Kép

Clen
110
Blood Elf
Paladin
Clen
Clen

HozzászólásSzerző: Clen » 2018.01.19. 20:15

úgy ismersz engem szatyor?:d hogy elmegyek máshova?

Senor
110
Night Elf
Rogue
Senor
‹ Alliance of Destiny ›
Kaszt: Rogue
Senor